Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Test Görmek

Rüyada test neye delalet eder?

Bir hastanedeyim. Hormon testi yaptırıyorum. Hamile kalmak için sonuç 190 çıkıyormuş. Ben yeterli olduğunu düşünüyorum. Laborant bana “bir doktora görünmen gerek” diyor. Bir sandalyeye oturmuş güvenlik görevli bana sessizce bakıyor. Doktora görünmeyi istemesem de odasını arıyorum. O sırada bayan iş arkadaşıma rastlıyorum. Üç çocuğu da yanında, en küçük çocuğu normalde erkek ama kız çocuğuymuş. Gözleri çok güzel turkuaz rengi bana bakıyor.

İki erkek çocuğunun elinde beyaz bidonlar var, arkadaşımın elinde şişirilmiş deniz yatağı var. Doktoru aramaktan vazgeçip ona yardım ediyorum. Deniz yatağını ben alıyorum merdivenlerden iniyoruz. Kapı çıkışına doğru deniz yatağının suyunu sıkayım da küçülsün diyorum. Üzerinde zıplamaya başlıyorum. Su çıkıyor ama gene de küçülmüyor. Arkadaşıma “neden havasını indirmiyorsun” diyorum. “Tekrar şişirmek zor” diyor. Rüyada hormon testi görmek neye işarettir? teşekkürler.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık
Anahtar kelimeler : Hormon testi, Laborant, güvenlik görevli, deniz yatağı

Rüyada test görmek neye yorulur?

Rüyada hormon testi yaptırmak isimli rüyanız, gerçek yaşamınızda kafanızı fazlasıyla taktığınız bir konunun uykunuzdaki yansımasını göstermektedir. Rüyada tıbbi tahlil yaptırmak, Tıbbi test yaptırdığını görmek yaşamında yenilikler olacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir