Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Testi Büyüsü Görmek

Rüyada testi büyüsü ne demektir?

Rüyamda abimin düğünü bozuldu. Karşı taraftaki gelin istemedi ve abime testi büyüsü yaptı. Yorum için teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada testi büyüsü nasıl yorumlanır?

Bayan meraklı merhaba, bu ilginç rüya için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Öncelikle testi büyüsü dikkatimi çekti, yaklaşık 40 yıllık parapsikoloji deneyimlerimde bunu hiç duymamıştım. Böyle bir şey var mı? yoksa sadece rüyada geçen bir kavram mı? anlamaya çalıştım. Gerçi günümüzde artık hiç bir şeye şaşırmamak gerekiyor. Millet olarak yalana, aldatılmaya, kandırılmaya, kullanılmaya, saçmalıklara çok yatkınız ve gelen giden yüzyıllardır bizi kullanmış ve kullanmaya devam ediyor.

Büyüye, fala, cinlere merakımız da bu yönümüzün bir parçası. Rüyasında “çocuğunu kurban et” dedikleri için evladını kesen, “karın seni aldatıyor” dedikleri için karısını doğrayan insanlar sadece memleketimizden çıkıyor? Ben bunu beslenme bozukluğuna bağlıyorum. Sadece makarna ile beslenen kişilerin zekaları yeterince gelişmiyor ve o kişileri kandırmak, aldatmak, kullanmak veya bu tür olaylara sevk etmek mümkün oluyor (ister insan, ister şeytan sevk etsin)

Görmüş olduğun rüyada da bilinçaltına yerleşmiş batıl düşüncelerin etkisi görülüyor, cinlerin, perilerin, cinci hocaların, büyü ve muskanın çok konuşulduğu bir ortamda yetiştiğinin izleri bulunuyor.  Rüyada düğün görmek güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler. Düğünün bozulması bu konularda bir zaafiyet, sorun veya eksikliği işaret etmektedir. Gelinin büyü yapması gerçek yaşamınızda bazı şeylere farklı bir açıdan bakmanız gerektiğini, sorunlara değişik açılardan yaklaşmanız ve başarılı bir ilerlemeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu rüya sahip olduğunuz düşünce sisteminin eskidiğini artık işinize yeteri kadar yaramadığını, bu yüzden zaman ve para kaybettiğini ifade edebilir. Burada önemli olan büyü yapılması olup büyünün testi büyüsü veya başka bir çeşit olmasının önemi yoktur.

“Rüyada Testi Büyüsü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yattığım odamın bizzat içinde uyanıp halının altından büyüye benzemese de o olduğundan emin olduğum (rüya içinde) görmem ve baktıkça dengemi kaybetmem, ardından pis bir kılıkta melun bir tip gördüm, sonrada 2 hoca gördüm baş ucuma geldi, biri görüşmediğim bir arkadaşım diğeri mevlana kıyafeti gibi bir şey giymiş tanımadığım biri, sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir