Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tetik Görmek

Rüyada tetiğe basmak ne demek?

Rüyamda yarı karanlık bir odada kedi yavruları vardı ve bende onları sevmekteydim fakat gitmemiz gerektiğinde kedileri almak istemekteydim. Dışarı çıktığımda tanıdığım biri kedilere nişan alıp, tetiğe basıyor ve kedilere ateş ediyordu. Yardıma gittiğimde kedi yavrularının birini ayağının altından vurulduğunu fark ettim. Almak istedim fakat ailem izin vermedi, sonra rüyam karmaşık hale geldi babam başka bir adama kedileri sattı, bende annemle yaralı kediyi alıp otobüse bindik ama otobüs uzak yolculuk otobüsüydü. Kedi beni ilk kez görmesine rağmen bana karşı çok uyumluydu fakat çözemediğim ise kurşun kedinin ayağının altında rahatça beliriyordu fakat hiç kan yoktu. Kurşun kedinin ayağının altında bir at nalı gibi duruyordu. Bu rüyaya kendimce bir yorum yapamadım umarım olumsuz bir şey değildir cevaplarsanız çok sevinirim.

Rüyada tetik görmek tabiri

Nalan selam. Rüyada yavru kedi görmek manası sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada kedi yavrusu görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir.

Rüyada kedilere ateş etmek veya ateş eden birini görmek iyi olarak tabir edilmez. Rüyayı gören insanın hayatında kötü şeyler veya bazı sorunlar yaşayacağına yorulur. Bu rüya alternatif olarak sağlık problemleri baş göstereceği manası da taşır, aynı zamanda kişinin dost bildiği  birinden bir zarar veya kötülük görmesine, gerçekte o kişinin bir gizli düşman olduğuna işaret eder.

Rüyada tetik görmek dedikoducu bir kişiye ve ondan kaynaklanacak bazı sebeplerle aile üyeleri arasında yaşanacak huzursuzluk, sıkıntı ve sorunlara delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin yakınında olan ve dost sanılan bir düşmana işarettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar kafanızı karıştıran bu kişiler yüzünden berrak düşünemediğini, bazı şeylerin sebebini anlamakta zorlandığını temsil etmektedir.
Rüyada tetik görmek hakkında diğer yorumlar
Rüyada tetiğe basmak çevrenizde size zarar vermesi muhtemel birinin farkında olduğunuzu ve onu kendinden uzaklaştırmak için çaba sarf ettiğinizi simgelerken belkide bu yüzden bir umutsuzluğa düşeceğini, bazı kişilerle de ilişkilerini bitireceğini gösterir.

Rüyada elini tetiğe basılı tutmak rüya sahibi kişinin iş hayatında veya öğrenim yaşamında yeni ve oldukça hayırlı kısmetler ile karşılaşacağını ve bu kısmeti kaçırmamak için sıkı gayret göstereceğini, kendine gelir getirecek bazı yollar açılacağını ve kazancının artacağını, bu sayede yaşamının kolay, zevkli, eğlenceli, güzel ve kusursuz hale geleceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir