Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Teyze Görmek

Rüyada teyzeyi görmek neye işarettir?

Rüyamda teyzem bir odada insan öldürüyordu, teyzemin o insanı vurduğunu görüyordum ama teyzemin vurduğu kişiyi görmedim, daha sonra teyzem adamı öldürüyordu, teyzemin her yeri kan içindeydi, bu olay evde geçiyordu teyzem daha sona üzerindekileri çıkarıyordu o adamda odada kalıyordu, bu ne anlama geliyor. Ayrıca teyzemin gözünün altları mosmor olmuştu

Rüyada teyzeyi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada teyze görmek aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder, kişinin kendi aile değerlerine olan güçlü bağını temsil eder. Rüyada teyzeyi görmek yedek anne olarak görülebilir, annenize olan özleminizi yansıtabilir. Ancak teyzenizin birini öldürmesi aile olarak topluca öfke kontrolü konusunda kimi sorunlar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyada teyzesini ziyaret etmek kişinin sevgi dolu sosyal faaliyetler ve organizasyonlarda yer alacağına, özel hayatında mühim gelişmeler yaşayacağına, özlediği bazı şeyler yakın zamanda kavuşacağına işarettir.

Rüyada teyze olmak veya teyze olduğunu görmek kişinin çok az insanda bulunan üstün becerileri sayesinde harika işler yapacağına delalet ederken alternatif olarak kişinin çevresindeki nitelikli fakat yorgun insanlara da moral vereceğine rivayet edilir.

Rüyada teyzenin ölümü veya teyzenin öldüğünü görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında bir kayıp yaşadığını ve bu yüzden yaşam tarzında bir değişilik yaptığın gösterir, bu değişikliğin o insan üzerinde negatif bir etki yarattığı ifade ederken aynı zamanda hayatında bazı şeylerin de değişeceğine delalet eder.

Rüyada ölen teyzeyi görmek rüya sahibi insanın uyanık yaşamında yeni bir başlangıç yapması için karşısına yeni bir fırsat çıkacağını ve bu sayede kavuşacağı manevi zenginlikle hayallerine daha çabuk varacağına delalet eder. Ölmüş teyzesinin yeniden öldüğünü görmek kişinin önündeki alternatifleri kullanmak için hangisini seçeceğini bilmediğini ifade ederken aynı zamanda kişinin ellerini çabuk tutmayıp ya da kötü bir karar verip gelecekte bu kısmeti kaçırdığına pişman olacağına işaret olabilir.

“Rüyada Teyze Görmek” için 2 yanıt

Benim 15 yil once olmüş teyzem var. Genc iken oldüğü icin duyun yapilmamisti. Ruyamda ise mezarlikta teyzeme düğün yapiyorduk ben agliyordum lakin anannem “aglama kizim oyna” diyordu. Tepside islak yapraklari mezarliklara dokuyorduk. Nolur bu ruyama yorum yazin

rüyamda ara ara vefat eden teyzemi görüyorum teyzem 2000 yılında kanserden vefat etti fakat bana hep ben ölmedim siz beni öldü zandediyorsunuz diyor teyzen her teyzemi gördüğüm rüyalar bu şekilde ve ev annem olsun ablam kardeşim olsun bu şekilde görüyolar bunun anlamı ne olabilir sizce çok kafam karışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir