Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teyze Kızını Görmek

Rüyada teyze kızını görmek neye çıkar?

Rüyamda teyzemin kızları ile beraber oturuyorduk, onlar kek yiyorlardı bende istedim ama onlar vanilyalı yiyorlardı ben çikolatalı istedim, onlarda balkondan alıp geldiler, sonra ben tekrar balkona çıktım, bir anda yağmur yağmaya başladı, aşağıda iki arkadaşım bizim alt komşu ile kavga ediyorlardı, sonra yer yüzüne bir şimşek çaktı ama hiç durmadı, sanki bir elektrik üstüme geliyordu, sonra annem geldi “ne oluyor” diye, şimşeğin bize doğru geldiğini görünce hemen içeri girdik sonra uyandım.

Rüyada teyze kızını görmek neye yorumlanır?

Merhaba, Hakkınızda hiç bir bilgi vermemişsiniz, bu yüzden sağlıklı yorum yapmak zor. Ben burada rüyanın ana unsurlarının anlamlarını sıralayacağım, mesajı siz tespit etmelisiniz.

Rüyada teyze kızı görmek, teyze kızlarını görmeniz gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada kek görmek bencilliğe veya hakkını alamadığına inandığına işaret eder. Pozitif olarak bakıldığında bu rüya başarılarınızı göstermektedir.

Rüyada Balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradıgınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceginiz, yeni insanlarla kuracagınız diyalog ve bağlantıları işaret eder

Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir.

Bulutsuz havada şimşek çaktığını görmek, sıkıntı, aynı zamanda yağmur yağıyorsa bolluk, bereket anlamına gelir.

Rüyada kavga etmek, kavga çıkarmak, kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Teyze Kızını Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda ölmüş komşumuzun kızıyla telefonda konuşuyorduk ben onun beni ahiretten aradığını biliyordum içimden geçen şey orası nasıl demek istiyordum ama alınmasın diye birşey söylemiyordum ve ona karşımda duran teyzemin durumunu anlatıyordum teyzen çok yorgun kötü duruyordu o da diyordu ki dilini dışarı çıkarsın bende teyzrme söylüyor dum oda çıkartıp geri içeri alıyordu ve ertesi gün oluyordu bu kez de onların bahçesinde dolma yapıyorduk ve o benim küs olduğum birini arıyodu onada diyorduki gel seninle yarın dolma yapalım

yeni evlenen teyzemi gördüm ve sürekli karnını ovalıyordu bana diyordu ki benim bir kzım olsa adı hacer kadardım benim bir kızım olsa böyle ayakkabı alırdım sonra bana çok şey ima etti ve bende onun hamile olduğunu anladım ve bana gülmsedi.

Rüyada teyze kızını çirkin görmek
Rüyamda sık aralıklarla teyzemin güzel kızını çirkin olarak görüyorum. Niye böyle çirkinleştiğini düşünürken rüya bitiyor.
Not: Eskiden ondan hoşlanıyordum bilinç altında bir etkisi olabilir mi.

Mehmet merhaba
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunu ve bu üzüntünü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgelerken biriyle kederini paylaşamamanın sende öfke yarattığını göstermektedir.

Yorumunuz için teşekkür ederim.
Rüyamda teyze kızını sıklıkla üzgün ve çirkin görürdüm, bana bakmaz beni istemediğini belirten hareketler yapardı. Sabah uyandığımda bu ruya beni oldukça huzursuz ederdi.
Bu gece rüyamda ise yarı çıplak ve çok güzel bir vaziyetteydi, Oldukça güzel dolgun göğüsleri vardı ve dikkat ettiğim tek nokta güzel vücuduydu.
Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Mehmet merhaba,
Rüyalarınız halen yalnızlık duygusu ve üzüntünün devam ettiğini, bazı arayışlar, bazı şeyleri paylaşacak birilerine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.
Bir ağabeyin olarak bu aradığın kişinin teyzenin kızı olmaması gerektiğini hatırlatmak isterim. Teyze kızını rüyalarınızdan çıkarmalısın. Nasıl dersen, bu konuda bir şey diyemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir