Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teyzeyi Görmek

Rüyada teyzeyi görmek ne demektir?

Ben rüyamda yaşayan teyzemi görüyorum. Bizim evin altında kömürlük var onun kapısını zorluyor.  Sonra yanıma geliyor o sırada kar yağışı başlamış. Teyzemin bir yanağı tamamen karla kaplı görünmüyor bile ve gidiyor.

Ben eve giriyorum, kimi sesler geliyor, dışarı çıkıyorum üst katta oturan amcama seslerin nereden geldiğini soruyorum, amcam  “hırsız var mahallede “diyor, “şimdi de bize girmiş sus da yakalayalım” diyor. Gördüğüm rüyanın açıklaması nedir?

Rüyada teyzeyi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada teyze görmek aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder, lütfen detaylı açıklama için rüyada teyze görmek rüya tabir

Teyzenizi hırsız gibi görmek aile değerlerinizde kimi sorunlar, anlaşmazlıkla olduğunu işaret edebilir.

“Rüyada Teyzeyi Görmek” için bir yanıt

Mersinde yaşıyorum. 40 yaşındayım. Evliyim. Annem vefat etti. Rüyamda annem yaşıyor oluyor. Teyzem annemi görmeye gideceğini söylüyor. Bende gitmek istediğimi söylüyorum. Teyzem ısrarla benim gelmemin kendisinin gideceğini söylüyor “Anneme bir şey mi oldu ondan gidiyorsun” dedim. O da “çok önemli değil, ayağı uyuşuyor, ayağının üzerine basamadığını hastaneye gideceklerini” söylüyor. Bende “geleceğim, hiç param yok, lütfen annemi görmek istiyorum” diye ısrar ederken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir