Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Teyzeye Gelinlik Aramak

Rüyada teyzeye gelinlik aramak neye delalet eder?

Merhaba, ben 16 yaşındayım, dün gece gördüğüm bir rüya sayesinde bundan birkaç ay önce çok benzer bir rüya gördüğümü de hatırladım. Dün gece rüyamda annemle birlikte küçük teyzeme mağaza mağaza dolaşıp gelinlik arıyorduk. Güzel mağazaların hiçbirinden bir şey beğenemedi teyzem ve eski bir mağazadan hoş olmayan bir gelinliği denemek için kabine girdiğinde rüyam bitti. Teyzem evli 2 kız çocuğu var. Rüyamda da dolaşırken çok mutsuz görünüyordu. Şu anda hamile ama dış gebelik. O yüzden ameliyat olacak.

Bundan 2-3 ay önce de aynı rüyayı annem için görmüştüm. Annemle birlikte aynı mağazaları dolaşıyor. Yine güzel mağazalardan bir şey beğenmeyip aynı eski mağazadan benzer bir gelinliği denemek için kabine girdiğinde rüyam bitmişti. Rüya temaları küçük teyze, mağaza dolaşmak, gelinlik.

Rüyada teyzeye gelinlik aramak nasıl yorumlanır?

Rüyada teyzeniz bir semboldür esas gelinliği kendiniz için arıyorsunuz fakat bunu kendinize dahi itiraf etmekten çekiniyorsunuz. Sizin yaşınızdaki genç kızlar rüyalarında gelinlikle ilgili pek çok rüya görürler, bazen kendileri için, bazen anneleri, bazen ablaları bazende sizin rüyanızda olduğu gibi teyzeleri için. Bilinçaltında teyze için gelinlik bakarken gelinlik modellerini inceleme, öğrenme, araştırma duygusu gizlenmektedir. Dilerseniz rüyada teyze görmek sayfasını da inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Teyzeye Gelinlik Aramak” için 2 yanıt

Rüyada teyzesinin gelinliğini giymek
Rüyamda teyzemin olan bir gelinlik giyindim. Gayet güzel ve beyaz idi, arka fermuarı kapanmıyordu, sizce neye işaret bu ?

Rüyada gelinlik görmek, beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret eder, fermuarının kapanmaması ise çözmeniz gereken bir konu kaldığını, bu sorunu çözmezseniz bir düş kırıklığı yaşayabileceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir