Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teyzelerini Görmek

Rüyada teyzeleri görmek ne demektir?

Merhabalar, bende bir Rüyamın sizce yorumunu alabilir miyim? Rüyamda iki ayrı teyzemi beraber çalıştıkları bir mekanda ziyaret ediyorum, onlara sürpriz yapıyorum, bana sımsıkı sarılıyorlar ki bende omuzlarında ağlamaya başlıyorum. Teyzelerimden birine eşini sorduğum vakit “boş ver onu” gibisine bir ifadeyle boşadığını belirtiyor ve o sırada teyzemin vücudunun resim dövmeleriyle dolu olduğunu fark ediyorum ve tekrar şaşırıyorum.

Rüyada teyzelerini görmek tabiri

Gördüğünüz rüya oldukça ilginç ve değerli bir rüyadır. Rüyanız iç dünyanızda bireysellik ve aile bağları arasında bocalamakta olduğunuzu, bir taraftan kendi başınıza ayakta kalma arzunuzu simgelerken öte yandan aile desteğine, bağlarına çok sıkı sarıldığınızı ve onları daima yanınızda görmek istediğini işaret etmektedir.

Rüyada teyze görmek aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder, kendi mirasına bir bağlantıdır. Rüyada teyzeyi görmek yedek anne olarak görülebilir, annenize olan özleminizi yansıtabilir, bakınız rüyada teyzeyi görmek sayfası. Rüyada birini ziyaret etmek, sevgi, hoşgörü, mutluluk demektir. Rüyada birine sarılmak, sarıldığını görmek daha fazla sevgi, daha çok ilgi istediğinizi ifade eder. Rüyada dövme görmek bireysellik temsil eder, kalabalığın içinde ayakta kalmak arzunuzu ve mümkünse ilk fırsata dışarı çıkma isteğini simgeler.

“Rüyada Teyzelerini Görmek” için 2 yanıt

18 yaşındayım kızım öğrenciyim. Ygs ye hazırlanıyorum. Az kaldığı için. Çalışmakta zorlanıyorum endişeliyim ama kendime de güvenim var. Yağmurlu rüzgarlı bir günde ders çalışırken uyuyakaldigimda gördüğüm bir rüya.
Altmışlı yaşlardaki iki öz teyzem ve annemle misafirler için bisküvi almaya markete çıkacakmışız. Evin daha yakınında bir yer varmış ben oraya gidelim diyorum ama tam tersi yöne siyah bir otomobille tuhaf tek tük evler olan şehirlerarasi yol gibi bir yolda gidiyoruz. Annemi hiç görmüyorum. Otomobilin sürücü koltuğu boş ben yandayim arkada da küçük teyzem oturuyor. Sonra markete varıyoruz. Teyzelerimden küçüğü markete giriyor. O sırada ben yan boşlukta duruyorum yerde diz boyu su var, bir kayık üstünde de yaşlı beyaz saçlı zayıf örtülü bir nene. Biz arabayla gitmiyormusuz bu nene bizi goturuyormus. Sular çok dalgalanıyor o kadarcık suda kadın sarsılıyor ölüyor.

Sonra bir bakıyorum kayiga bir ip baglamisiz bir evi de beraberinde götürüyoruz. Sözde bu ev bizim evmis. Kadının öldüğünü gören büyük teyzem ve yanında yabancı bir adam korku içinde bağırıyorlar. Ben bir bakıyorum kayikta ben varım yokuş aşağı kayiyoruz. Küçük teyzem marketten çıkmış bize yetişemiyor düşüyor suda sürükleniyor. Ama sürüklendiği su yine çok az. Ben onu kurtarmaya çalışıyorum ama kendi de kurtulmak ister gibi değil. Sonra benim altımdan kayık kayıyor. Ben dusecekken yokuştaki evlerden iki orta yaşlı adam bana yokuşun üzerinde bahçe hortumunu sırasında bir ip olduğunu ona tutunmami söylüyorlar. Tutunuyorum. Yukarı doğru tırmanıyorum yokuşun başına doğru bir bahçe hortumu kopuyor benim üzerime doğru su fiskirtiyor sanki canlı ve beni düşürmeye çalışır gibi.

Sonra ne oldu bilmiyorum bir ara üzerime bakıyormuşum ıslak mı diye. Sonra biz eve geliyoruz üç alakasız arkadaşım ziyarete gelmiş. Anneannemle ve annemle oturuyorlar biz de alışverişten gelmişiz. Ama yokuşta sele kapılan teyzemi göremiyorum. Ev değişmiş mağara gibi olmuş anneannem normalde cok yaşlı mutsuz ve hasta biridir. Ama anneannemi sağlıklı güler yüzlü ve irileşmiş görüyorum onu güldürüyorum sonra arkadaşlarımdan biri evine gidiyor ben de bizim mağara gibi olmuş ev hakkında ne düşünmüştür diye düşünüyorum onu yolcu da etmiyorum.

Evrima selam, görmüş olduğun rüyada bir çok kişi var, pek çok unsur ve olay bulunuyor. Bunlara tek tek bakmak rüyanın ana mesajını kaçırmaya neden olur. Rüyanız gerçek hayatta önünüzdeki zorluklarla mücadele etmek ve kazanmak için kendinizi daha fazla geliştirmeniz gerektiğini ifade etmekte, bir mola verip zayıf yönlerinizi tespit edip onları güçlendirmek ve güçlü yönlerini öne çıkarmakla her şeyin daha iyiye gideceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir