Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Teyzenin Kucağında Küçük Çocuk Görmek

Rüyada teyzenin kucağında küçük çocuk görmek nedir?

Merhaba, rüyada yorgun bir halde dolaşıyordum ve içimden bir hotel kiralamak ve dinlenmek geçiyordu. O anda teyzemin kucağında küçük bir çocuk (Belkide benim oğlum) ile gördüm. Beni kendine çağırdı yaklaştım ve kucaklaştık ve bana dedi ki “Bak annen sana ne diyecek”. Arkamı döndüm ve birden Annemi çok net bir şekilde gördüm. Annem adeta sırtının üzerine yatıyor ve ellerini ve ayaklarını sanki yüksek bir yerden düşer mi hareket ediyor ve “oğlum düşmesin” diyor. Bu anda korktum ve uyandım, daha önce bu şekilde bir rüya görmediğim için. Üç gün sonra uçakla yola çıkacaktık bu yüzden bu rüya beni baya şaşırttı. Selamlar Halil. 12 Ocak 2010, 01:51. İpuçları: hotel kiralamak, dinlenmek, teyzeyi, küçük çocuk, kendi oğlunu, teyzeyle kucaklaşmak, sırtüstü yatmak,

Rüyada teyzenin kucağında küçük çocuk görmek yorumu

Halil Merhaba, rüyanızda net olmayan kimi konular var. Teyzeniz hayatta mı? Anneniz sağ mı? Lütfen cevabınızı aşağıdaki yorum kısmından yazın, o zaman daha sağlıklı yorum yapılabilir. Eldeki bilgilere göre sadece genel şeyler söylenebilir.

Rüyada yorgun olmak veya yorulduğunu görmek ya da yorulmak; bir işte artık sona yaklaşıldığını ifade eder. Önemli kararlar almak arefesinde gündüzleri yorgunluk hissi, verimlilikte azalma, düşünsel işlevlerde bozulma, biyolojik değişmeler, psikolojik faktörler, ruh durumu, beynin fonksiyonu, bedenin dinlenmesi, beynin dinlenmesi konularına dikkat etmek gereklidir. Bu konuda rüyada yorgunluk sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada teyzeni görmek aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder, kişinin kendi aile değerlerine olan güçlü bağını temsil ederken rüyada teyzeyi aynı zamanda yedek anne olarak görülebilir, annene olan özlemini yansıtabilir, bakınız rüyada teyzeyi görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada çocuk görmek umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

“Rüyada Teyzenin Kucağında Küçük Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Rüyanız, gerçek yaşamınızda yeni bir başlangıcı simgeliyor. Bu başlangıçta hemen her yeni şeyde olduğu gibi bazı riskler olabilir mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir