Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teyzenin Yasak Aşk Yaşadığını Görmek

Rüyada teyzenin yasak aşk yaşadığını görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda sevgilimle teyzemin yasak aşk yaşadığını gördüm. Sevgilim beni teyzemle aldatıyormuş ama onunda çıktığı kadının benim teyzem olduğunu bilmiyormuş. Olay söyle oldu. Annemlerle teyzemlere gitmişiz. ( teyzem evli ve 2 çocuğu var), neyse teyzem saçlarını sarı renge boyamış, kendine baya bakım yapmış ve eniştemi aldatıyor. Neyse telefon çaldı arayan teyzemin kırığı ( yani benim sevgilim ). Bunlar sohbet ediyorlar, sohbet sırasında ben adi ne diyorum ve teyzem adının Sedat olduğunu söylüyor bende şaşırarak “aa benim sevgilimin adi da Sedat” diyorum ve şüpheleniyorum.

Teyzeme “ver selam söyleyeyim” diyorum ve telefonu elime alıp onunla konuştuğumda o kişinin sevgilim olduğunu anlıyorum ama hiç bozuntuya vermiyorum.

Neyse telefon görüşmeleri bitince bende teyzeme sevgilimin resmini gösterdim ( tabi bilerek o mu değilmi anlamak için) teyzem sasirarak ” aaaa bu sedat benim sedat ” diyor ve benim başımdan aşağıya kaynar sular bosalıyor. Tabi ben evi terk ediyorum. Teyzem uzulmesin diye ben herseyden elimi ettiğimi çekip bütün iletişim yollarımı kapiyorum ve aniden uyanıyorum. Sizce bu ne anlama gelmektedir. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Teşekkürler.

Rüyada teyzenin yasak aşk yaşadığını görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya ilk bakışta gerçekten dehşet verici ancak anlamı o kadar kötü değil ve sevgilinizle aranızda kimi sorunlar olduğunu temsil etmektedir. Bana göre bu sorunların en önemlisi güven sorunu gibi görünmektedir. Sevgilinizle karşılıklı açık ve dürüst konuşmakla bu sorunu aşabilir, hayatınızda boş yere üzüntü yaşamazsınız. Öte yandan rüyada teyze görmek sayfasını okumak da ilginizi çekebilir. Rüyanın unsurları: teyze, aldatılmak, yasak aşk.

“Rüyada Teyzenin Yasak Aşk Yaşadığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada teyzenin evini görmek neye işaret eder
En büyük teyzemin eski bir evi vardı ve ben de en küçük teyzem ile o evde bulunuyordum. Evin sahibi olan en büyük teyzem, kocası ve çocukları gayet normal bir şekilde oturuyorlardı, sohbet havası içindeydiler. Ve yukarıdan bir yerden yalnızca kağıt para saçılmaya başladı etrafa, en küçük teyzem ve benim dışımda kimse o paralara dokunmadı.
En küçük teyzem ve ben paraların hepsini toplayıp, üstümüze sıkıştırmaya başladık, elimizde çanta yoktu. Genel olarak 20 TL ve 50 TL vardı, miktarı pek yüksek değildi paraların.
Anlamı nedir? şimdiden teşekkürler. 16 yaşında kızım

Para rüyaları, rüyadaki paralar, alternatif olarak inanç, sevgi ve kalp konularıyla ilgili tutumları ifade edebilir. Bu cinsellik ve güç için ortak bir semboldür. Özellikle, rüyada para bulmak aşk ya da güç arayışını gösterir. Detaylı bilgi için para rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir