Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Teyzeyi Ziyaret Etmek

Rüyada teyzeyi ziyaret ettiğini görmek ne demek?

Merhaba, ben dün gece bir rüya gördüm, rüyamda amcam karşı çıkmasına karşın Almanya’daki teyzemi ziyarete gittim ama teyzemin kızları gelişime pek sevinmediler, amcama haber verecektim ama yurt dışı telefonum çalışmıyordu. Daha öncede halamı ziyarete gittiğimi görmüştüm onda da halamın çocukları gelişime pek sevinmiş gibi görünmüyorlardı. Bu ne demek? acil yorumlarsanız sevinirim. michealk004.

Rüyada teyzeyi ziyaret etmek yorumu

Gördüğünüz rüya maalesef olumlu mesajlar vermemektedir. Rüyanız çevrenizle birtakım iletişim sorunları yaşadığınızı, kendinizi tam olarak ifade edemediğinizi işaret etmektedir. Gördüğünüz rüya, ayrıca geçici bir anlaşmazlık veya kısa süreli bir rahatsızlık geçirme işareti de olabilir.

Normal şartlarda rüyada teyze görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada teyzeyi ziyaret ettiğini görmek veya teyzeyi ziyarete gitmek rüyayı gören insanın sevgi dolu bazı sosyal faaliyetler ve organizasyonlarda yer alacağına, özel hayatında önemli gelişmeler yaşayacağına, özlediği bazı şeylere yakın zamanda kavuşacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir