Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tezgah Görmek

Rüyada tezgaha oturmak ne demek?

Rüyamda pazara gidiyorum, sonra herkeste bir telaş vardı meğerse o gün sınav günüymüş, herkes sınav oluyor, 1.30 saat ve sınava geç kalmışım, pazarda herkes bir tezgaha oturmuş benim de elimde bir beyaz kağıt vardı, onda nerede sınava gireceğim yazıyor, bir tezgaha da ben oturuyorum, sonra omuzlarıma bir şey düşüyor, panik yapıyorum, sınava nereden başlayacağımı bilemiyorum.

18, Kadın, Bekar, Öğrenci. Ruh halim çok stresliyim. Bu yıl üniversitesi ye hazırlanıyorum.

Rüyada tezgah görmek tabiri

İleyda selam, Allah yardımcınız olsun. Böyle mesajlar geldikçe 40 yıl öncesinin sınav stresi hatıralarım canlanıyor ve sizleri çok iyi anlıyorum. Sen ve senin gibi milyonlarca gencin buna benzer rüyalar görmesi çok normal, çünkü çok büyük bir stres altındasınız ve bu uykunuza da yansır. Ancak görmüş olduğun rüya bu yansımanın ötesinde çok mantıklı ve güçlü mesajlarda içeriyor.

Rüyada pazara gitmek reel yaşamda henüz karşılanmamış kimi ihtiyaçlarınız olduğunu ve bunları yakında karşılayıp, rahata ereceğinizi simgeler. Rüyada telaş görmek reel yaşamda sabırsızlık, heyecan veya stres simgesidir, olayları detaylı bir şekilde incelemeden, tam anlamadan karar vermemek gerektiğini temsil eder. Rüyada sınav görmek, sınava geç kalmak, sınava girmek konularında detaylı bilgi için sınav rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada tezgah görmek kişinin yaratıcı tarafını ve bireyselliği ifade eder. Burada etkin durum pazar tezgahlarının sınav masası olarak kullanılmasıdır ki bu mantıklı bir çözümdür ve sizin oldukça gelişmiş bir yaratıcı zekaya sahip olduğunuzun göstergesidir. Elindeki beyaz kağıt aşık olmaya işaret ederken omuzlarına düşerek senin panik yapmana sebep olan şey ise; aşk ve eğitim yaşamı dengesinin önemini hatırlatmakta, bir gönül macerası yüzünden eğitimini aksatmamak gerektiğini hatırlatmaktadır. Başarılar dilerim.

“Rüyada Tezgah Görmek” için bir yanıt

Arkadaşımın hanımı ve ben, pazar yeri gibi bir yerdeyiz. Tezgah ve kamyonet gibi bir araç var, arkadasımın eşi onları bana bırakıp bir yere gidiyor. Sonra kalabalık bir grup hırsız beni oyalayıp aracın içinden bir şeyler çalıyor. Onlar kaçarken ben birini yakalayıp sertçe yere düşürdüm ve bu esnada uyandım. Yorumlayabılirseniz teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir