Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Tezgahtar Görmek

Rüyada tezgahtar görmek neye delalet eder?

Ben evli, 2 çocuk annesi, kapalı bir bayanım. Rüyamda bir dükkanda oya işlemeli, bordo renkli, geleneksel bir yazma satın alacaktım. Hem kalitesi iyi hemde fiyatı uygundu, tezgahtar “bundan çok memnun kalacaksınız, tüm arkadaşlarınıza, komşularınıza bizi tavsiye edecek, bize göndereceksiniz” diyordu. Ancak tezgahtar çok fazla konuşuyordu ve benim konuşmama bir şeyler sormama izin vermiyordu, bir an alıp almamakta kararsız kaldım, bir an önce o dükkandan çıkmak istedim. Tezgahtar kız yeniden konuşmaya başlayıp ne düşündüğümü sorunca almaktan vazgeçip eve döndüm ama rüyamda almadığıma pişman oldum. Uyandığımda aklım hala rüyada gördüğüm yazmada idi. Bu nasıl yorumlanır. Teşekkür ederim.

Rüyada tezgahtar görmek yorumu

Değerli okurum, ben rüyanızdaki odak noktayı tespit edemedim. Yazma almak istiyorsunuz, bir yazma beğeniyorsunuz ama geveze tezgahtara kızıp almaktan vazgeçiyor sonra da pişman oluyorsunuz. Kıymetli bir rüyada bir tane ana tema olur diğer olaylar bu ana tema etrafında gelişir. Sizin rüyanızda unsurların ağırlığı birbirlerine eşit, bu yüzden ben sadece bunların anlamını yazacağım, yorumu kendiniz çıkarmanızı isteyeceğim.

Rüyada yazma görmek daima hayırlara işaret eder ve kişinin dualarının kabulüne, işlerin yoluna girmesine, verilen emeklerin mükafatının alınmasına rivayet edilir. Rüyadaki yazmanın rengi, yapısı ve uygun fiyatı belki sizin için bir anlam taşıyabilir, bunun için sitede arama yaparak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Rüyada tezgahtar görmek rüyayı gören kişinin hayatına bir şeyi katmak istediğini ancak bu şeyin kendisi için iyi mi kötü mü / yararlı mı yararsız mı / hayırlı mı hayırsız mı olduğuna karar veremediğin ve birine bunu danışmak istediğini ifade eder. Rüyada tezgahtar olmak veya tezgahta olarak çalıştığını görmek rüya sahibinin gerçek hayatta her türlü şarta uyum sağlamak konusunda başarılı olduğuna, değişimlere çabuk ayak uydurduğuna ve olaylara büyük pencereden bakmayı başardığına delalet eder.

Rüyada bir şeye pişman olmak rüya sahibi kişinin gerçek hayatta bazı konularda hayal kırıklığı yaşadığını veya bir konuda tatminsizlik duygusu taşıdığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir