Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tilki Yavruları Görmek

Rüyada tilki yavruları neye alamet eder?

Merhaba. Rüyamda kendime ait bir evdeymişim ve evi birileri silahla basmaması için kapıda teknolojik önlemler aldım, sonra yanıma biri geldi, konuşup muhabbet ettiğim biri, onunla birlikte “hadi dışarı çıkalım” dedik ve otoparktaki arabama binip çıktık.

Nerede olduğumuzu bilmiyorum, boş kırlarla dolu bir yer, yanımdaki ile sanki ava çıkmışız. Yanımdaki bana dönüp “hadi tilki yavrusu yakalayalım” dedi, bende önümde koşuşturan yavruları yakalamaya başladım, tam 4 yavru yakaladım ama ne onlar bana saldırmaya kalktı nede ben onların canını yaktım, dördünün de kuyruğundan tuttum ve arabam pikap tarzı bir arabaymış, yavruları arkada ufak bir şeyin içerisine koydum. Koyduğum yer çok dar olacak ki yavruların rahatsız olduğunu söyledi yanımdaki ama devam ettim. Yavrularıda alıp eve getiriyordum.

NOT: yanımdaki kişinin suratını tanıyamadım ve yavru tilkiler bize çok sevimli geliyorlardı, ava çıktığımızdan tam emin değilim sanki yürürken birden aklımıza gelmiş gibiydi. Gönderen Şevket.

Rüyada tilki yavruları görmek tabiri

Şevket merhaba. Rüyada av görmek, ava gitmek, avlanmak, avlandığını görmek insanın gerçek hayatında ihtiyaçlarının onun davranışlarını nasıl etkilediği hakkında ipuçları verir.
Avı yakaladığını görmek, hedeflediğiniz başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.

Rüyada tilki görmek etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz. Size zarar verebilecek insanların olduğuna işaret eder. Tilki yakalamak, tilki vurmak veya tilki öldürmek size zarar vermeye çalışanları alt edeceğinizi ifade eder. Rüyada tilki yavrusu gerçek yaşamda birisinin sizi kullandığını ya da kullanmak istediğini, sahip olduğunuz bazı şeylerden küçük miktarda almak istediğini işaret edebilir. Rüyanın unsurları: arabaya binmek, ava çıkmak, tilki yakalamak, tilki, yavru tilki, tilki yavrusu.

“Rüyada Tilki Yavruları Görmek” için bir yanıt

Selamunaleykum
Ruyamda kırda gezerken 3 adet gri renkte tilki yavrusu gördüm. Bir de kurt vardi onlari gözetliyordu. Öylece uyandim. Jayirlara gitsin insallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir