Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tımarhane Görmek

Rüyada tımarhanede kalmak ne demektir?

Rüyamda eski ilkokulumun bir tımarhane olduğunu ve benim içinde mahkum olduğumu gördüm. Bahçeye indiğimde bir kız görüyorum ve onu kovalamaya başlıyorum (daha önceden tanıdığımı düşündüğüm biri). Karanlık bir odaya kadar koşuyoruz, sonra duruyor ve bana bir kız bebek veriyor. Benim kızım olduğunu ve onunda annesi olduğunu anlıyorum.

Sonra görevliler beni oradan çıkarıyor. Kızımın olduğunu öğrendiğim için bebeği başka bir merkeze kaçırmak istiyorlar. Bende bunu öğrenince tımarhaneden kaçıyorum ve bebeğin peşine düşmek için lüks bir araba çalıyorum. Sonra bebeğin nerede olduğunu öğrenmek için tımarhaneden annesini kaçırıyorum ve uyandım.

Bu rüyanın çok etkisinde kaldım özellikle bebeği elime aldığımda aramızda çok güçlü bir bağ olduğunu hissettim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Saroz’un rüyası

Rüyada tımarhane görmek yorumu

Saroz merhaba, rüyanız çok ağır, derin mesajlar veren önemli bir rüyadır ve çok ilgimi çekti.

Sağlıklı bir rüya çözümlemesi yapabilmek için hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri; yaşınız, medeni durumunuz, mesleğiniz, hayalleriniz, korkularınız. Bu bilgileri aşağıdaki yorum ekleme bölümünden gönderdiğinizde rüyanızın açıklamasını tamamlayacağım. Dilerseniz rüyada akıl hastanesi görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rüyanın ana unsurları: ilkokul, eski okulunu, tımarhaneden kaçmak, akıl hastanesi , mahkum olduğunu, birini kovalamak, karanlık bir oda, kız bebek, kızı olduğunu, hastaneden kaçmak, lüks bir araba, araba çalmak, birini kaçırmak.

“Rüyada Tımarhane Görmek” için bir yanıt

20 yaşındayım, üniversite sınavına hazırlanıyorum (üniversitemi bıraktım tekrar hazırlanıyorum). Hukuk okumak istiyorum fakat hayatımı bir avukat olarak sürdürmeyeceğim. Müzik yapmak tek hayalim, benim için bu Dünyada tek gerçek şey müzik. Aslında 20 yaşında birisi olmak yerine 40 yaşında olmayı tercih ederdim. Benim ruhum 90’lı yıllara ait , bugünlere pek fazla ayak uyduramıyorum. Benim en büyük korkum yalnızlığı çok sevmem, giderek daha çok seviyorum ve bugünün kültüründe bu bana başka bir yol bırakmadı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir