Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek nasıl neye işaret eder?

Timsah gerçek dünyada kalın derili olup, duyarsızlık simgesidir. Rüyada timsah görmek hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder, bu olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder.

Pek çok rüya tabiri yorumunda olduğu gibi burada da timsahın büyük veya küçük olması, rüyada neler olduğu, neler yaşadığı tabiri önemlidir. Eğer rüyada gördüğünüze emin iseniz baba timsah, erkek timsahlar daha çok erkek duyarsızlığını temsil ederken, anne timsahlar, dişi timsah ise kadın duyarsızlığını ifade eder.

Rüyada yavru timsah görmek neye çıkar?

Rüyada yavru timsah görmek size sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici küçük sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı veya uğraşacağını ifade eder. Bu ağrıların çoğu zaman yüksek stres, yeteri kadar dinlenmediği için ortaya çıktığına işaret eder. Timsah yavrusu görmek aynı zamanda küçük sorunları kafaya takmamak, biraz daha rahat ve az kaygılı olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada karada yürüyen timsah görmek

Timsahın karada yürümesi, çok kötü size zarar vermek düşmanlarınız olduğuna işarettir. Timsah üzerinize doğru geliyorsa düşmanının büyük olduğuna, acil tedbir almaya gerek bulunduğuna işaret ederken, timsahın başka yöne doğru gitmesi düşmanınızın size zararı dokunmayacağına, zarar veremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada timsah sürüsü görmek; Rüyanızda gördüğünüz timsahlar gerçek hayatınızda çok fala düşmanınız, rakibiniz ya da sizi istemeyen / sevmeyenlerin olduğunun delaletidir. Bu rüyanın görülmesi işinizin ya da ticaretiniz, kazancının güvende olmadığı, bir tehdit altında olduğunuzu simgelerken, timsahların size zarar vermesi, sizin de zarar görmeyeceğiniz olarak açıklanır.

Rüyada uyuyan timsah görmek; Timsahın uyuduğunu görmek rüyadaki uyuyan timsah kaderin gazabına uğramak, hileyle karşılaşmak ve aldatılmak karşısında rüyayı gören kişinin doğuştan sahip olduğu yetenek ve kabiliyetleri bulunduğunu temsil eder. Burada rüyanın bize anlatmak istediği bu yeteneklerinizin farkında olun ya da geliştirin, bir kötü durumda onları kullanarak kolayca kurtulun demektir. Timsahın uyandığını görmeniz, yaklaşan bir tehdit olduğunun işaretidir.

Rüyada timsah yakalamak; Rüyada timsah tutmak kişinin sahip olduğu gücün farkında olması gerektiğini gösterir. Timsah yakaladığını görmek uyanık hayatınızda içinde bulunduğunuz rekabet ya da yarış ortamında rakiplerinizi yenecek güç ve cesarete aslında sahip olduğunuzu ancak sizin bunun farkında olmadığınızı gösterir.

Rüyada timsahtan korkmak; Timsahtan korkmak olaylara yaklaşım yönteminiz hakkında bilgi verir ve timsahtan korktuğunu görmek sizin herhangi bir durum karşısına olaya daha farklı bir biçimde yaklaşmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sizin hayattaki maddi ve manevi değerleri birbirinden ayırt edebilme yeteneğine sahip olduğunuzu belirtir. Bu rüyanın en önemli tabiri rüya sahibinin oldukça güçlü bir pratik zekaya sahip olduğunu göstermesidir.

Rüyada timsah saldırısı; Rüyanızda bir timsahın insana saldırması hayatı ve bilinç altının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Timsahın size zarar verip vermemesi ile analiz derinleştirilir. Timsahın başka bir hayvana saldırması veya onu yemesi bastırılmış duyguların farkında olmak ve onların yüzeye çıkışı yüzünden ani şoklarla karşılaşmamak için tedbir alınması gerektiğini gösterir.

Rüyada timsahtan kaçmak; Rüyanızda bir timsahtan kaçtığınızı görüyorsanız bu  gerçek hayatınızda kimi açıklanmamış ya da açıklamaktan çekindiğiniz bir takım gizli korkularınız olduğunu gösterir, timsahtan kaçmak sizin de bunların farkına vardığınızı temsil eder.

Rüyada timsah ısırması; Rüyanızda timsah sizi ısırıyorsa kendinize dikkat etmelisiniz manası taşır ve timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması dikkate almadığınız, önemsemediğiniz basit bir meselenin ileride size hayati tehlike oluşturabileceğini temsil eder. Rüyada timsah sizi yerse veya yutarsa bu zamanında tedbir almadığınız küçük bir problemin artık sizin için ciddi bir tehdit oluşturduğunu gösterir. Timsahın bir başkasını ısırdığını görmek ısırılan kişiden size bir negatif etki ya da zarar gelebileceğini işaret eder. Bir timsahın bir insanı yediğini görmek reel hayatta çok tehlikeli birinden sakınmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada ölü timsah görmek; Rüyanızda gördüğünüz timsah ölüsü gerçek hayatta çevrenizde size zarar vermek için fırsat kollayan, açığınızı ya da zayıf bir anınızı bekleyen düşmanların ya da rakiplerin gelişen bir olay veya değişen bir durum sebebiyle artık size zarar veremeyeceklerini gösterir. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada timsah öldürmek; Rüyanızdaki timsahı öldürmek düşmanlarınızı yeneceğinize, rakiplerinizi aşacağına işaret eder. Bir timsahı öldürdüğünü görmek alternatif olarak etrafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmelisiniz mesajı verebilir.

Rüyada timsah yemek; Rüyada timsah eti yemek manevi ve ruhsal yönden kendinizi iyileştirmek ve geliştirmek zorundasınız manası taşırken timsah eti yediğini görmek aynı şekilde siz bunu sürekli gözardı etmektesiniz mesajı verir.

Rüyada timsahla oynamak; Rüyada timsahla oynadığını görmek veya timsahın üzerine binmek ya da bir timsahla gezmek sizin utanma duygunuzun az olduğunu yani yüzsüz, utanmaz, duygusuz, duyarsız birisi olduğunuzu belirtir.

Rüyada timsah derisi görmek; Rüyada timsahın derisini ya da timsah dersinden bir nesne görmek aşırı lüks harcama alışkanlığınızın sizi ruhsal çöküntüye sevk ettiğini ve bundan kurtulmak ve yeniden yaşam enerjisine kavuşmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Timsah Görmek” için 14 yanıt

Rüyada timsah yumurtası görmek
Rüyamda büyük timsah yumurtası temizlediğimi görüyorum ama yemedim, temizledim ve “herkes gelsinde öyle yiyelim” diyordum, sizce ne anlama gelmektedir?

Rüyada timsah kovalamak
Ben rüyamda timsahın peşinde olduğumu gördüm, timsah kaçıyor ben kovalıyordum. Ardından ikimizde suya daldık, beni bir şeyle çektiler ve ben timsahın üstündeydim. Rüyada timsahın üstündeyken çok korktum beni ısırır diye ama bir şey yapmadı ve bir kuyu içine girdi, sularda ardından geliyordu. Rüyada onu yakalamak istedim.

Rüyada kapının önünde dev timsah görmek
Rüyamda evimin kapısının önünde bir dev timsah gördüm. Ailem evdeydi hiç ses çıkarmadık ,bekledi bekledi bahçedeki ağacın altından toprağa gitti. Bunun anlamı nedir?

Bir timsahın rüyada başka bir hayvana saldırması ya da o hayvanı yemesi rüya sahibinin bastırılmış duygularının farkında olması ve onların açığa çıkması yüzünden ani şoklarla karşılaşmamak için tedbir alması gerektiğini gösterir.

Ruyamda pazarda yavru bir timsah gorduk cok korktuk eve kactik timsahta eve geldi babam onu yakaladi ve asagi atti timsah babami cok ufak yaralamisti ama elinden bunun anlami nedir

Annem, babam, ben ve ikiz kardeşimle, açık alanda herkesin olduğu piknik yeri gibi bir yerde yürüyüşe çıkıyoruz. Birden sağ tarafımızda tepede büyük timsah görüyorum, ben geri gidiyorum, timsah yukarı tepeye çıkıyor. Ben annemlere tam sesleneceğim, babam fark.ediyor ve “dikkat edin timsah var” diyor. Hayvanda seslerden bizi fark ediyor, ağır ağır bize doğru geliyor. Hepimiz korkudan kaçıyoruz, tepeden yukarı çıkıyoruz, annem yoruluyor nefes nefese çıkamıyor, ben annemi çekip çıkarmaya gidiyorken timsah anneme yaklaşıyor. O sırada uyanıyorum, ne anlama geliyor lütfen yorumlar misiniz?

Gözde merhaba, görmüş olduğun rüya mutlu ve huzurlu bir ailen olduğunu işaret ederken, ailenizde bu sağlıklı, huzurlu, güzel yaşamın zarara uğramaması çevrenizdeki duyarsız, anlayışsız, kötü kalpli kişilerden sıkınmak, onlardan uzak durmak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda dev gibi bir timsahla ilişkiye girdiğimi gördüm. Timsah arkası bana dönük konuşuyordukta. Manası nedir acaba

Ruyamda bugun yabanci bir kadin timsahin agzini kapatip kendi agzinin icine alip timsahi care siz ve etkisiz birakti acaba ne demektir

Merhaba, rüyamda ailemin elinde bir timsah vardı, o timsahın kötü yanlarını söylüyorlardı, insanları yediğini falan söylemişlerdi, bende korktum, öyle deyince ve birden yere bıraktılar ve timsah bana doğru gelmeye başladı, arkama falan geldi, korktuğum halde kıpırdayamadim anlamı ne yorumlarmsiniz?

Ruyamda koydeydim, yolda giderken 2 tane timsahin camurlarin icinden cikip bana gecit vermeyip korkuttugunu gordum, geri donup gitmek istedigimde orada da 1 tane timsahin ayni sekilde beni korkutup gecit vermedigini gordum aşiri korkmustum. Dayımh orada belirdi ve timsaha vurmaya kovalamaya basladi, timsah bir eve girdi, ustune yorgan kapandi, biz dayimda timsaha yorganin ustunden vuruyorduk, yorgani kaldirdigimizda timsah yoktu, diger timsahlarda yoktu. Ben servis isi yapiyorum ruyamda bana timsahlar saldirdigi icin servise kiź kardesim gittigini gordum, personellerin biriyle samimiyim, bana kiz kardesimin 2 erkekle beraber servise geldigini soyledi, biri onde oturuyordu biri en arkada oturuyordu. O hic konusmadi ama dedi ben bira ictiler mi diye sordum ictiler dedigini hatirliyorum. Onde oturan erkek kuzenim oldugunu hatirliyorum. Aksam koy evinde oturuyoruz ben yan odalara gecerken temkinli davraniyorum ve korkuyorum her an timsah gelecek gibi yanimdan birisi gecerken ne o korkuyor musun diyor ve gidiyor.

Ruyada birinin timsahin üzərinə bindiyini sonrada timsahin o adami yaraladigini gordum. Sonra da büyük bi fare gordum. Yemek gibi diger kucuk fareleri ona veriyolardi oda iki dakkada hepsini un gibi üyütüyodu yani yiyiyordu. Tabiri nedir acaba cook merak ediyorum. Öncədən təşəkkürlər

Ben rüyamda elime bıçak alıp fırlatarak timsahi yaralayıp öldürüyorum öyle iyi sapladim ki bıçağı ne anlama geliyor lütfen cevaplayin bekleyeceğim cevabınızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir