Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek nasıl neye işaret eder?

Timsah gerçek dünyada kalın derili olup, duyarsızlık simgesidir. Rüyada timsah görmek hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder, bu olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder.

Pek çok rüya tabiri yorumunda olduğu gibi burada da timsahın büyük veya küçük olması, rüyada neler olduğu, neler yaşadığı tabiri önemlidir. Eğer rüyada gördüğünüze emin iseniz baba timsah, erkek timsahlar daha çok erkek duyarsızlığını temsil ederken, anne timsahlar, dişi timsah ise kadın duyarsızlığını ifade eder.

Rüyada yavru timsah görmek neye çıkar?

Rüyada yavru timsah görmek size sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici küçük sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı veya uğraşacağını ifade eder. Bu ağrıların çoğu zaman yüksek stres, yeteri kadar dinlenmediği için ortaya çıktığına işaret eder. Timsah yavrusu görmek aynı zamanda küçük sorunları kafaya takmamak, biraz daha rahat ve az kaygılı olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada karada yürüyen timsah görmek

Timsahın karada yürümesi, çok kötü size zarar vermek düşmanlarınız olduğuna işarettir. Timsah üzerinize doğru geliyorsa düşmanının büyük olduğuna, acil tedbir almaya gerek bulunduğuna işaret ederken, timsahın başka yöne doğru gitmesi düşmanınızın size zararı dokunmayacağına, zarar veremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada timsah sürüsü görmek; Rüyanızda gördüğünüz timsahlar gerçek hayatınızda çok fala düşmanınız, rakibiniz ya da sizi istemeyen / sevmeyenlerin olduğunun delaletidir. Bu rüyanın görülmesi işinizin ya da ticaretiniz, kazancının güvende olmadığı, bir tehdit altında olduğunuzu simgelerken, timsahların size zarar vermesi, sizin de zarar görmeyeceğiniz olarak açıklanır.

Rüyada uyuyan timsah görmek; Timsahın uyuduğunu görmek rüyadaki uyuyan timsah kaderin gazabına uğramak, hileyle karşılaşmak ve aldatılmak karşısında rüyayı gören kişinin doğuştan sahip olduğu yetenek ve kabiliyetleri bulunduğunu temsil eder. Burada rüyanın bize anlatmak istediği bu yeteneklerinizin farkında olun ya da geliştirin, bir kötü durumda onları kullanarak kolayca kurtulun demektir. Timsahın uyandığını görmeniz, yaklaşan bir tehdit olduğunun işaretidir.

Rüyada timsah yakalamak; Rüyada timsah tutmak kişinin sahip olduğu gücün farkında olması gerektiğini gösterir. Timsah yakaladığını görmek uyanık hayatınızda içinde bulunduğunuz rekabet ya da yarış ortamında rakiplerinizi yenecek güç ve cesarete aslında sahip olduğunuzu ancak sizin bunun farkında olmadığınızı gösterir.

Rüyada timsahtan korkmak; Timsahtan korkmak olaylara yaklaşım yönteminiz hakkında bilgi verir ve timsahtan korktuğunu görmek sizin herhangi bir durum karşısına olaya daha farklı bir biçimde yaklaşmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sizin hayattaki maddi ve manevi değerleri birbirinden ayırt edebilme yeteneğine sahip olduğunuzu belirtir. Bu rüyanın en önemli tabiri rüya sahibinin oldukça güçlü bir pratik zekaya sahip olduğunu göstermesidir.

Rüyada timsah saldırısı; Rüyanızda bir timsahın insana saldırması hayatı ve bilinç altının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Timsahın size zarar verip vermemesi ile analiz derinleştirilir. Timsahın başka bir hayvana saldırması veya onu yemesi bastırılmış duyguların farkında olmak ve onların yüzeye çıkışı yüzünden ani şoklarla karşılaşmamak için tedbir alınması gerektiğini gösterir.

Rüyada timsahtan kaçmak; Rüyanızda bir timsahtan kaçtığınızı görüyorsanız bu  gerçek hayatınızda kimi açıklanmamış ya da açıklamaktan çekindiğiniz bir takım gizli korkularınız olduğunu gösterir, timsahtan kaçmak sizin de bunların farkına vardığınızı temsil eder.

Rüyada timsah ısırması; Rüyanızda timsah sizi ısırıyorsa kendinize dikkat etmelisiniz manası taşır ve timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması dikkate almadığınız, önemsemediğiniz basit bir meselenin ileride size hayati tehlike oluşturabileceğini temsil eder. Rüyada timsah sizi yerse veya yutarsa bu zamanında tedbir almadığınız küçük bir problemin artık sizin için ciddi bir tehdit oluşturduğunu gösterir. Timsahın bir başkasını ısırdığını görmek ısırılan kişiden size bir negatif etki ya da zarar gelebileceğini işaret eder. Bir timsahın bir insanı yediğini görmek reel hayatta çok tehlikeli birinden sakınmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada ölü timsah görmek; Rüyanızda gördüğünüz timsah ölüsü gerçek hayatta çevrenizde size zarar vermek için fırsat kollayan, açığınızı ya da zayıf bir anınızı bekleyen düşmanların ya da rakiplerin gelişen bir olay veya değişen bir durum sebebiyle artık size zarar veremeyeceklerini gösterir. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada timsah öldürmek; Rüyanızdaki timsahı öldürmek düşmanlarınızı yeneceğinize, rakiplerinizi aşacağına işaret eder. Bir timsahı öldürdüğünü görmek alternatif olarak etrafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmelisiniz mesajı verebilir.

Rüyada timsah yemek; Rüyada timsah eti yemek manevi ve ruhsal yönden kendinizi iyileştirmek ve geliştirmek zorundasınız manası taşırken timsah eti yediğini görmek aynı şekilde siz bunu sürekli gözardı etmektesiniz mesajı verir.

Rüyada timsahla oynamak; Rüyada timsahla oynadığını görmek veya timsahın üzerine binmek ya da bir timsahla gezmek sizin utanma duygunuzun az olduğunu yani yüzsüz, utanmaz, duygusuz, duyarsız birisi olduğunuzu belirtir.

Rüyada timsah derisi görmek; Rüyada timsahın derisini ya da timsah dersinden bir nesne görmek aşırı lüks harcama alışkanlığınızın sizi ruhsal çöküntüye sevk ettiğini ve bundan kurtulmak ve yeniden yaşam enerjisine kavuşmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine işaret eder.

14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir