Rüyada Timsah Isırması Görmek

Rüyada timsah ısırması ne demektir?

Merhaba, 24 yaşındayım erkeğim, bekarım, yüksek lisans egitimi için yurt dışına çıkma ihtimalim var ama vizede bir kaç kere problem cikti, simdi onay gelmesini bekliyorum. Mali durumumuz iyi çok sukur.

Ben birkaç kere timsahı rüyamda gördüm, en son dün gece gördüm, sol kolumu (solağım bu arada ) ısırıyordu, kenetlenmiş bende cebelleşiyorum, öyle uyandım ama rüyada korkmadım sanki, baktım tabirlere hayatım tehlikede imiş, yorum yapabilecek biri varsa yardımlarını bekliyorum, rüyada timsah ısırması neye işaret eder? teşekkürler.

Rüyada timsah ısırması tabiri

Merhaba, aynı rüyayı bir kaç kez görmeniz, o rüyanın ya çok önemli bir mesaj verdiğini ya da mesajı algılamayadığını gösterir. Ben hayatınızı etkilememek adına yorum yapmayacağım, sadece eldeki bilgileri sıralayacağım. Üniversite mezunu bir kardeşim olarak mesajı senin tespitine bırakacağım.

Rüyada timsah ısırması görmek , bir timsahın sizi ısırdığını görmeniz, kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Not: burada anılan mutlaka ölüm anlamında tehlike olmayabilir, sizin için önemli bir şeyi kaybetmek, boşa zaman harcamak, sonu hayırlı olmayacak bir yatırım vb. olabilir.

Sol kol görmek , Destekleyici ve Mücadeleci yönünüzü simgeler. Üstelik solak olmanız ve timsahın sol kolunuzu ısırması kimi istenmeyen gelişmelerin sizin mücadeleci yönünüzü olumsuz etkileyebileceğini gösterebilir. Rüyanın unsurları: timsah, sol kol, solak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Not: burası yorum değil, sadece kişisel bir mesajdır. Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin ve kimi şeyleri aşırı zorlamayın. Ben iki üniversite bitirdim, 3 holdingde yöneticilik yaptım ve işin ilginç yanı ne biliyor musun; üniversite diplomalarımı sadece askerlik için kullandım. Çalıştığım firmaların hiç birinde diploma istemediler. İnsanın zoruna gidiyor, bunca yıl uğraş, sonra kimse onlara bakmasın, sormasın. Sevgilerimle başarılar diliyorum.

 

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir