Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Timsah Isırması Görmek

Rüyada timsah ısırması ne demektir?

Merhaba, 24 yaşındayım erkeğim, bekarım, yüksek lisans egitimi için yurt dışına çıkma ihtimalim var ama vizede bir kaç kere problem cikti, simdi onay gelmesini bekliyorum. Mali durumumuz iyi çok sukur.

Ben birkaç kere timsahı rüyamda gördüm, en son dün gece gördüm, sol kolumu (solağım bu arada ) ısırıyordu, kenetlenmiş bende cebelleşiyorum, öyle uyandım ama rüyada korkmadım sanki, baktım tabirlere hayatım tehlikede imiş, yorum yapabilecek biri varsa yardımlarını bekliyorum, rüyada timsah ısırması neye işaret eder? teşekkürler.

Rüyada timsah ısırması tabiri

Merhaba, aynı rüyayı bir kaç kez görmeniz, o rüyanın ya çok önemli bir mesaj verdiğini ya da mesajı algılamayadığını gösterir. Ben hayatınızı etkilememek adına yorum yapmayacağım, sadece eldeki bilgileri sıralayacağım. Üniversite mezunu bir kardeşim olarak mesajı senin tespitine bırakacağım.

Rüyada timsah ısırması görmek , bir timsahın sizi ısırdığını görmeniz, kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Not: burada anılan mutlaka ölüm anlamında tehlike olmayabilir, sizin için önemli bir şeyi kaybetmek, boşa zaman harcamak, sonu hayırlı olmayacak bir yatırım vb. olabilir.

Sol kol görmek , Destekleyici ve Mücadeleci yönünüzü simgeler. Üstelik solak olmanız ve timsahın sol kolunuzu ısırması kimi istenmeyen gelişmelerin sizin mücadeleci yönünüzü olumsuz etkileyebileceğini gösterebilir. Rüyanın unsurları: timsah, sol kol, solak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Not: burası yorum değil, sadece kişisel bir mesajdır. Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin ve kimi şeyleri aşırı zorlamayın. Ben iki üniversite bitirdim, 3 holdingde yöneticilik yaptım ve işin ilginç yanı ne biliyor musun; üniversite diplomalarımı sadece askerlik için kullandım. Çalıştığım firmaların hiç birinde diploma istemediler. İnsanın zoruna gidiyor, bunca yıl uğraş, sonra kimse onlara bakmasın, sormasın. Sevgilerimle başarılar diliyorum.

 

“Rüyada Timsah Isırması Görmek” için 7 yanıt

Yazının başlığı rüyanın yorumu ama Hayatınızı etkilememek adına yorum yapmayacağım demişsiniz(ki buradan aldığım mesaj yurt dışı işini zorlamamak) yine son pragrafta burası yorum değil diye devam edilmiş sadece açıklama olmuş yinede bilgilendirici olmuş teşekkurler.

Rüyada elini timsah ısırdığını görmek
Rüyamda ben, kocam ve 2 akrabamız birlikte pikniğe gitmiştik, tanımadığım biri benim için balık tutmak istedi, balık değil yavru timsah çıktı, biz sofra kenarında oturmuştuk, ben balık tutmak için elimi suya saldım, yavru timsah parmağımı ısırdı, elimi sudan çıkardım, timsah elimden asılı kalmıştı, kocamdan rica ettim timsahı elimden koparsın diye, kocam küçük timsahı elimden alıp üzerime attı, üzerimde çabalamasını hissederek rüyadan uyandım.

Rüyada timsahın oğlunu ısırdığını görmek
Merhabalar
Rüyamda göl mü dere mi bilemicem ben kenarinda duruyorum, Yanimda Kendisi belli Olmayan Biri var ve bu göl veya Derenin Icinde iri bir Yesil timsah Yaninda Benim oğlum ve sanki Timsah ile oynuyor, oynarken timsah agzini Acip oglumu isirip parcalayacak diye cok korkuyorum, agzinin ucuyla hafif ısırıp kolunda kızarıklık oluşuyor.
Merak ediyorum acaba anlamı nedir ?
Yorumlarsaniz sevinirim.

Seher selam, rüyanız bilinç altınızda oğlunuzun tehlikede olduğuna dair yerleşik bir endişe olduğunu ve bunun yüzeye çıkmaya başladığını simgelemektedir.

Rüyada ormana kaçırıldığını görmek
Rüyamda birinin beni yeşillik bir ormana kaçırdığını ve bırakıp ormanın dışında beklediğini gördüm, bende ormanın dışına çıkıp onun yanında duruyordum, sonra beni sarı taksiyle çagatay ulusoy’un kurtardığını gördüm ve daha sonra da bana tecavüz edildiğini gördüm ve üzerim de gelinlik yorumlar mısınız.

Cici girle cevap
Rüyanızdaki unsurlar birbiri ile tutarsız ve kavram karmaşası var.
Rüyada Çağatay Ulusoy sizi kurtarıyor, sonrada tecavüz ediliyor. Kim tecavüz etti? O halde kurtarılmış olmuyorsunuz? Gelinlik ne zaman ortaya çıktı?
Rüyanızın bir mesaj verdiğine inanıyorsanız rüyada kaçırılmak, orman görmek, tecavüze uğramak, ünlü birini görmek terimlerinin manalarını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir