Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Timsah Sürüsü Görmek

Rüyada timsah sürüsü görmek neye delalet eder?

timsah sürüsüRüyamda timsah yetiştiriciliği yapayım para kazanırım diyorum, bir anda bir timsah sürüsü görüyorum. Timsahları çevresi kapalı bir bahçe gibi yerde toplayıp, onlara bakıyorum. Amacım timsahları iyice büyütüp timsah derisi elde etmek, derisini ve etini satmak. Bu şekilde günler, aylar geçiyor ve bir gün timsahlar 6 yaşındaki erkek yeğenimi yiyorlar. Yaptığım işe çok pişman oluyorum, bağırıyorum üzülüyorum. Bu rüyanın manası nedir. 06. 01. 2010 / 03:43 tarihinde gönderilmiş

Rüyada timsah sürüsü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız şu anda çalıştığınız işten sıkıldığınızı veya yaşamınızda kimi değişiklikler yapmak istediğinizi simgelemektedir. Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsah Aynı zamanda yeteneği, hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Timsah Sürüsü Görmek” için 2 yanıt

Selam rüyamda denizde timsahlar var, bazı insanlar onları besliyor ama bir tanesi denizden karaya çıkmayı başarıyor, sonra herkese çok azgın bir şekilde saldırıyor ama kimseye zarar veremiyor, ben de o esnada kaçıyorum, tam o sırada timsah anneme doğru saldıracak iken timsahın ağzına ayaklarımla basıp saldırmasını engelliyorum. Rüyamda burada bitiyordu zaten.

Rüyamda çamurların içinde neredeyse görünmeyecek kadar gömülmüş sürüyle timsahlar gördüm. Beni ısırmalarından korkuyorum ama sırtlarına basıp karşıya geçerken hareketsiz kalıyorlar. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir