Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Timsah Yakalamak

Rüyada timsah yakaladığını görmek neye işaret eder?

Size oğlumun gördüğü rüyayı aynen yazacağım ve bunun yorumunu rica edeceğim sizden. Size rüyayı oğlumun bana yazdığı şekilde oğlumun dilinden yazarak gönderiyorum.

Özlem’lerdeyim ( Özlem teyzesi), Kaan ( kardeşi) küçük o sevimli suratlı olduğu zamanlar. Yüzü o kadar güzel ki bakmaya kıyamıyorum, Özlem’lerin evi ve rengi koyu eski ahşaptan saçma sapan bir ev. Kaan diyor ki “yüzmek istiyorum ben”. Küçük havuzları var ve bende diyorum ki ” bu havuz pis, temizlenmesi gerek. Suyu değişsin sonra ben seni yüzdürecem söz” diyorum.

Özlem izin veriyor girmesine. Bende “havuz mevsimi değil hasta olacak” diyorum. Kaan donuyla giriyor havuza. Bende yüksek bir yerden Kaan’ı izliyorum, Kaan o kadar keyifli ki o pis havuzun içinde nasıl güzel yüzüyor.

Havuzun dibinde bir timsah görüyorum, çığlık basıp aşağıya inene kadar timsah ağzıyla Kaan’a saldırıyor. Kaan kaçmaya çalışırken kafa tasını yakalıyor 2 dişini kafa tasına saplıyor. Hemen havuza atlayıp timsahı yakalıyorum, ağzını tutup Kaan’ı kurtarıyorum, kafasında 2 delik, o kadar küçükmüş ki Kaan güya kafasının eti yumuşacık sac bile yok.

Kan gibi bir şey akıyor başından, ben ağlamaya başlıyorum ama içim çıkıyor ağlamaktan. Kucağımda Kaan sokağa atıyorum kendimi ,taksici bulup hastaneye gidiyoruz. Kaan ameliyat olurken hastanenin kafeteryasına alıyorlar beni ,bir adam geliyor yanıma bana fal bakıyor. Neler söylediğini söylemicem çünkü gizli gizli söylüyor, demek ki kimseye anlatmamam lazım ama çoğu benimle ilgili şeyler Kaan’la ilgili değil. Bu çok ilginç rüyayı sizden olabilecek en kısa zamanda yorumlamanızı rica edeceğim. Şimdiden ilginize emeğinize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada timsah yakalamak tabiri

Oğlunuzun rüyası, onun gerçek hayatında kimi gizli korkuları olduğunu, bu korkuları üzerinden atıp, rahatladığında dünyanın en mutlu insanlarından biri olacağını simgelemektedir. Oğlunuz kaç yaşında bilmiyorum. Lütfen yaşına uygun teknikleri kullanarak, siz başaramazsanız psikolog ya da rehber öğretmen yardımıyla bu gizli korkularını tespit edip, onlardan kurtulmasını sağlayın.

Genel olarak rüyada timsah görmek olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Rüyada timsah yakalamak veya rüyada timsah tutmak  uyanık hayatınızda içinde bulunduğunuz rekabet ya da yarış ortamında rakiplerinizi yenecek güç ve cesarete aslında sahip olduğunuzu ancak sizin bunun farkında olmadığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Timsah Yakalamak” için 3 yanıt

Rüyamda timsahı kafasından tutmaya çalışıyordum, üstüne oturup sonrasında üstünden çekildim, iğrenç bir dili olduğunu hatırlıyorum ama bana zarar vermedi, sizce onu tutmaya çalışmam ne anlama geliyor?

Ben rüyamda evimizin üstünde timsah derisi gördüm sonra yumurtaları da vardı. Sonra yumurtaları alıp seramızdaki fidanların dibine diktim. Lütfen rüyamı yorumlayın.

rüyamda timsahı eğitmiştim yemek yediriyordum gezdiriyordum bildiğimiz köpek gibiydi birde yavrusu vardı bir tanesi çok büyüktü ama zararsızdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir