Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu neye delalet eder?

Rüyamda sürekli beslediğim bir tavşanın yanına gidiyorum ve onu göremiyorum, tavşanın sesini duyuyorum ve tavşan kendini soğuktan korumak için toprağın altına gömmüş onu oradan çıkarmaya çalışırken bir timsah yavrusu yan taraftan çıkıyor ve bana saldırıyor. Rüyada yavru timsah görmek ne demektir.

Rüyada timsah yavrusu görmek yorumu

Hakkınızda hiç bir bilgi vermediğiniz için sağlıklı yorum yapmak zor. Lütfen aşağıdaki bilgilerle kendi durumunuzu bir arada değerlendirip, rüyanızın mesajını kendiniz bulunuz.

Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgeler. Tavşan beslemek, tavşan sevmek kişisel anılarınızla ilgili özlemlerinizi işaret edebilir.

Rüyada yavru timsah görmek bu rüya size sebepsiz kimi ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı ifade eder. Timsah saldırısı Bu rüya hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Timsah Yavrusu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada karaya çıkan timsah yavrusu görmek
Rüyamda timsah gördüm ama yavru timsahtı, karaya çıktı birden ne olduysa elimi ısırdı, koşa koşa eve gittim, evdekilere söyledim, onlarda güldü, timsahı daha sonra fırlattım, rüyam böyleydi, bana bir cevabını söylerseniz sevinirim.

Polat merhaba,
Gördüğünüz rüya sebepsiz yere bir ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunuyla uğraştığınızı ifade etmektedir.

Rüyada timsah yavrusu görmek
Selamun aleyküm, ben rüyamda küçük timsah gördüm, timsah yavrusu gibiydi fazla büyük değildi, yavru timsah karadaydı ve benim ayağımı 3 defa yakaladı, bende aynı şekilde 3 defa kurtulmayı başardım. Bu neye işarettir acaba?

Adım Vesile 18 yaşıma yeni girdim, lise son sınıfım, üniversiteye hazırlanıyorum. Rüyamda askeriye gibi bir yere ailemle giriyoruz, birden bir havuz görüyorum, içinde su ve timsahlar var, sonra anneannem bizimle beraber değilken birden oda orada ve timsahları zararsiz mi sandı bilmem timsah yavrularını sevmek için suya girdi, timsah yavruları annemi ısırmaya başladı, rüya boyunca hep timsahlardan anneannemi kurtarmaya çalıştım, ben hep izliyordum en son büyük timsah anneannemi gördü geldi, rüyada onun öldüğünü veya hiç kan görmedim, babam hep kurtarmaya çalışıyordu anneannemi, bu ne demek çok merak ettim?

Evimizin önünde timsah yavrusu hiç kımıldamadan duruyordu, bazen sağa sola yürüyordu sonrada evin kapısında başını içeri soktu, bende kovaladım yine kapının önünde durmaya devam etti, sonrada iki tane oldular, o şekilde uyandım ne demektir acaba? 25, Erkek, bekar, kuaför.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir