Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tinerciden Kaçmak

Rüyada tinerciden kaçmak neye işarettir?

Merhaba, bugün de rüyamda arkadaşlarla bir parti için elbise bakıyorduk; sonra yemek için dağıldık, bir şeyler bekliyordum boş bir odada. Biri geldi bıçağını hazırladı ve bana bıçak çekti. Koluma koca bir çizik attı ve kanattı. Bir tinerci idi galiba bu.

Sonra tehdit ederken bir şekilde kaçtım ortamdan ve arkadaşlara dikkatli olmaları için uyarmaya başladım. O tinerci bir süre daha o odada bulundu. Rüyanın anlamı ne olabilir? Kan bayağı vardı bu arada, koluma boydan boya diyebileceğimiz bir çizik attı. Rüyanın unsurları: parti, elbise bakmak, bıçak, tinerci, tehdit, kaçmak, kan, çizmek.

Rüyada tinerciden kaçmak neye yorulur?

Rüyada bıçak görmek iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Rüyada bıçaklanmak ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.

Gördüğünüz tinerci ise bir şeyin ya da bir kişinin, sizin seçimlerinizi etkilemekte olduğunu gösterir. Bu güçlü bir duygusal bağ veya ekonomik sebeplerde olabilir. Rüyada tinerciden kaçtığını görmek ise içinizdeki gizli korkulardan kurtulmak için önce sizi etkileyen bir şeyin etkisinden kurtulmak gerektiğini gösterir.

“Rüyada Tinerciden Kaçmak” için bir yanıt

Rüyada birisinden kaçtığını görmek
Rüyamda apartmanın merdiven boşluğunda çırılçıplak bir şekilde tanımadığım, yüzünü görmediğim tinerci olduğu söylenen tek bir kişiden, merdivenleri çıkarak, korkuyla kaçtığımı gördüm. Neye işaret olabilir acaba? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir