Rüyada Tırmanmak

Rüyada tırmanmak neye işaret eder?

Selam. Rüyamda evimiz çok dağınık, taşınacak gibi duruyor, oturma odasının kapısından yetişkin birinin siluetinin geçtiğini gördüm, çok ürktüm, arkasından korkarak gidip baktığımda pirimalı erkek bebek 4 ayak üzeri duvara tırmanıyor ama ben çok huzursuzum, korkuyorum, duvardaki delikten dışarı çıkacakken uzun bir sopa yardımıyla aşağıya çekiyorum, sağ elimle havada yakalıyorum elime çok çirkin pelerinli oyuncak olarak düşüyor, korkum 2 kat daha artıyor, anneme onun canlı bebek olduğunu ispatlamaya çalışıyorum. Sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Rüyada tırmanmak nasıl yorumlanır?

Rüyada tırmanmak, bir yere ya da bir şeye tırmandığını görmek büyük bir mücadele verdiğinize işaret etmektedir. Halat, ip vb. gibi bir şeylere tırmanmak hedeflerinize sonunda ulaşacağınızı anlatır. Tırmanma ayrıca sosyal ve ekonomik olarak daha üst seviyelere çıkacağınızı belirtir.

Bir tepe veya dağa tırmanmak hayatta önünüzde büyük engeller olduğunu simgelerken, tırmanma sonucu zirveye ulaşmak ise bu korkunç engelleri aşacaksınız, size ve ailenize müreffeh bir gelecek müjdesi verir.

Merdivene tırmanmak, merdivene tırmandığını görmek işinde başarılı olacağınızı simgeler. Merdivene tırmanmak aynı zamanda bir iş gezisini işaret edebilir ancak bu iş gezisinde risk vardır ve kazalar olabilir mesajı verebilir.

Rüyada ağaca tırmandığını görmek veya ağaca tırmanmak, yaşamın maddi yönünde gelişme, iyileşme, büyüme, yükselmeye işaret eder.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir