Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tırmanmak

Rüyada tırmanmak neye işaret eder?

Selam. Rüyamda evimiz çok dağınık, taşınacak gibi duruyor, oturma odasının kapısından yetişkin birinin siluetinin geçtiğini gördüm, çok ürktüm, arkasından korkarak gidip baktığımda pirimalı erkek bebek 4 ayak üzeri duvara tırmanıyor ama ben çok huzursuzum, korkuyorum, duvardaki delikten dışarı çıkacakken uzun bir sopa yardımıyla aşağıya çekiyorum, sağ elimle havada yakalıyorum elime çok çirkin pelerinli oyuncak olarak düşüyor, korkum 2 kat daha artıyor, anneme onun canlı bebek olduğunu ispatlamaya çalışıyorum. Sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Rüyada tırmanmak nasıl yorumlanır?

Rüyada tırmanmak, bir yere ya da bir şeye tırmandığını görmek büyük bir mücadele verdiğinize işaret etmektedir. Halat, ip vb. gibi bir şeylere tırmanmak hedeflerinize sonunda ulaşacağınızı anlatır. Tırmanma ayrıca sosyal ve ekonomik olarak daha üst seviyelere çıkacağınızı belirtir.

Bir tepe veya dağa tırmanmak hayatta önünüzde büyük engeller olduğunu simgelerken, tırmanma sonucu zirveye ulaşmak ise bu korkunç engelleri aşacaksınız, size ve ailenize müreffeh bir gelecek müjdesi verir.

Merdivene tırmanmak, merdivene tırmandığını görmek işinde başarılı olacağınızı simgeler. Merdivene tırmanmak aynı zamanda bir iş gezisini işaret edebilir ancak bu iş gezisinde risk vardır ve kazalar olabilir mesajı verebilir.

Rüyada ağaca tırmandığını görmek veya ağaca tırmanmak, yaşamın maddi yönünde gelişme, iyileşme, büyüme, yükselmeye işaret eder.

“Rüyada Tırmanmak” için bir yanıt

Rüyada dağa tırmandığını görmek
İlk başta trendeydim ve yabancı bir adam kitabın yazarını göstererek karşıdaki kadını gösterdi, bende anlam veremedim ve internetten beraber araştırdık, bir siyasetçinin karısıymış. İnternetten araştırdığımızda fotoğrafları karşılaştırdık ve oydu, aniden kendi memleketimde köyümüzde buldum kendimi. Herkes savaş hazırlığı içindeydi ve ben bir şeyle uğraşırken herkes kayboldu. Onları aramak için telefonumu yokladım, bulamadım herhalde çalındı dedim. Daha sonra dağa tırmanmaya başladım, köyümüzde evimizin yanındaki dağa. Karanlık karanlık ilerlerken aniden herkes sarı lambalarını yakmış piknik havası vardı köylüler uzanmış ve tırmanmaya devam ederken herkes bir şey uzatıyordu hatta birisi bira uzattı hiç bir şey kabul etmeden yukarı çıktım. Ve hala oğullarını(kuzen) ve eniştemi gördüm ve orada durdum sürekli arkadaş gibi takıldığım kuzenimle selamlaştık daha sonrada uyandım. 17 Yaşındayım, Öğrenciyim, Bekarım ancak sevgilim mevcut. Her an her türlü ruh haline görebiliyorum. Ama hayatın iyi yönünden bakmayı seviyorum kötü bir şeyde olsa ders çıkarırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir