Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tırnak Çektiğini Görmek

Rüyada tırnak çekmek ne demektir?

Rüyada tırnak çekmek görmekYere oturmuşum ayak tırnaklarıma bakıyorum. Bir yandan da annemle konuşuyorum. Tırnaklarım sapsarı ve içi boşalmış. Ben de tek tek çekiyorum 3-5 tanesini hiç canım yanmadan çekiyorum. Annem de kızıyor “kızım neden bu tırnakların bu hale gelene kadar bekledin, bana söyleseydin ya da doktora gitseydin iyi olurdu.” dedi. Sonra bir sürü civciv gördüm belki 200 kadar. Aralarında bir kaç tane de tavuk vardı. Hem civcivler hem de tavuklar beyazdı ve hepsi de konuşabiliyordu. İnsanlar ve civcivler yarışıyorlardı. Nasıl bir yarışma olduğunu hatırlamıyorum.

Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Sıkıntılı bir dönemdeyim nişanlımdan ayrılalı 1 sene oldu hala onunla ilgili meselelerle ilgileniyorum. Bir de yüksek lisans yapmaya başladım ve hayatıma biraz renk geldiğini hissediyorum. Yeni biriyle karşılaşmak istiyorum. Beni seven, maneviyata önem veren , varlıklı , kariyer sahibi biriyle evlenmek istiyorum.
Anahtar kelime : tırnak çekmek, sararmış tırnak, civcivler

Rüyada tırnak çektiğini görmek neye yorumlanır?

Tırnak çekmek ya da tırnak çektirdiğini, tırnağının söküldüğünü görmek, içinizde gizli bir yara olarak kalan durumu açmak, açığa çıkarmak ya da itiraf ederek huzura kavuşma arzusu taşıdığınızı simgeler. Bakınız tırnak tabiri.

Rüyada civciv görmek kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Bakınız civciv tabiri. Tavuk ise ürkekliği temsil etmektedir.

Sonuç olarak rüyanız, üzerinizdeki ürkekliği atıp, içinizdeki bastırılmış duygularınızla yüzleşip rahatladığında mutlu bir evliliğin sizi beklediğini temsil etmektedir. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

“Rüyada Tırnak Çektiğini Görmek” için 3 yanıt

Cımbız ile tırnak çekmek
Rüyamda bilmediğim insanlar beni silahla sırtımdan vuruyor, yere düşüyorum. Sonra bir bayan gelip bir elimin beş tırnağını cımbızla çekip koparıyor, acı hissetmiyorum. Yaş:22 Medeni hali: Bekar iş: öğrenci Bulunduğu ruh hali: karmakarışık ve bitkin.

Özge selam, bu kısacık rüya aslında derin anlamlar taşımaktadır. Rüyada vurulmak vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler. Rüyada cımbız görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kendisini üzen, acı veren veya kalbini kıran birine ya da bir rakibine karşı zafer kazanacağına işarettir. Kadının cımbız ile tırnağını çekmesi ise gerçek hayatında bir kadının yardım etmesi veya vesile olmasıyla içinde gizli bir yara olarak kalan durumu açacağını ya da itiraf ederek huzura kavuşacağını simgelemektedir.

Rüyamda tırnak batmasından dolayı doktora gidiyorum .Doktorda ayak tırnağımı çekiyor. Çektikten sonra hafif bir kan geliyor tırnağımdan ve acı da hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir