Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tırnak İzi Görmek

Rüyada tırnak izi görmek neye işaret eder?

18 yaşında öğrenci bir kızım. İlişki durumum yok. Başta şunu söyleyeyim eski sevgilime karşı bir şey hissetmiyorum sadece arkadaşım gibi. Rüyam şöyleydi; eski sevgilimin benim için ağladığını gördüm, yanına gidip teselli etmek için sarılmak istedim, beni itti. Bende sinirden bir şeyler demeden banyoya girdim. Banyodayken 2 ila 3 yerde onun tırnak izleri vardı, derin uzun ve kanıyordu.

Jiletle kesilmiş gibi derin idi, kanım durmadı. Sonra annem içeri girip kendime zarar verdiğimi sandı ama bu iş böyle değildi, o yaptı da diyemedim. Banyodan çıkıp dışarı çıkmak üzere giyindim. Birde ne göreyim eski sevgilim ölmüş. Oradan bir kaçına “nasıl oldu” diye sordum intihar ettiğini söylediler. Ağlamadım ama çok üzüldüm. Daha sonra telefonumu açtım kapalıydı. Birde ne göreyim onun intihar videosu, beni gerçekten sevdiğini ve artık yorulduğunu söyledi, o an çok ağladım. İşte rüyam böyleydi. Şimdiden teşekkürler

Rüyada tırnak izi görmek tabiri

Değerli okurum, mesajında eski sevgilime bir şey hissetmiyorum demişsin ancak onun hakkında pişmanlık, vicdan azabı veya bi iç muhasebe peşini bırakmıyor ve hala onun etkisindesin. Çünkü gördüğün rüya tamamen onun hakkında gerçekleşiyor. Lütfen ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını dikkatle okuyun.

Sayfada eski sevgilinin ağlaması, eski sevgilinin ölümü gibi konular ayrıntılı olarak anlatılmaktadır, bilgi kirliliği olmaması için yeniden yazmıyorum. Burada farklı olan gördüğün tırnak izleri ve sırtındaki kanamadır.

Rüyada tırnak görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada tırnaklandığını görmek tırnaklayan kişinin rüyayı gören insanın ilgisini çekmek istediğini veya ona söylemek – anlatmak istediği bir şey olduğunu ancak bunu yapamadığını gösterir. Tırnak izleri ise bencillik simgesidir, rüyayı gören kişini bencilliği yüzünden etrafındaki insanları kırdığını temsil eder.

“Rüyada Tırnak İzi Görmek” için bir yanıt

Rüyada eski sevgiliyi görmek en çok görülen rüyalardandır. Lütfen sizde eski sevgiliniz hakkında rüya gördüyseniz o rüyayı ve rüyada sonra neler yaşandığını burada paylaşın. Öte yandan rüyada tırnak ve tırnak izi konusunda da mesajlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir