Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek neye işarettir?

Rüyamda eşim oğlumun tırnaklarını keserken yüksek bir binanın tepesinden düştü. Rüyayı uyuduktan 1 saat sonra gördüm. Hiç ses gelmiyordu ve ben aşağıya bakmaya bile cesaret edemedim, sadece oğluma kızıp olanları görmemek için kaçtığımı hatırlıyorum. ne olur iyiye yorun. Not : yalnızca biz bu güne kadar oğlumun el tırnaklarını hiç kesemedik ve eşim hiç bir zaman oğlunun tırnağını kesmeye bile yeltenmemiştir. esim ölmeyecek tarafından 02.03.2013 / 03:51 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada tırnak kesmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tırnak kesmek veya tırnak kestiğini görmek sizi üzen, kötü bir olayın izlerinden, etkisinden kurtulmak istediğinizi, bunun içinde mücadele ettiğinizi simgeler.

Rüyada düşmek , düştüğünü görmek kendinizi çok zorladığına işaret eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz anlamına gelir. Kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatır.

Bu bilgileri eşiniz için yorumladığınızda, onun gerçek hayatta kendisini üzen bir konuyu unutmak için mücadele ettiğini ancak bu mücadelenin onu çok yorduğunu söylemek mümkündür. Düşme sonucu ölüm ya da kan görmemeniz, eşinizin bu durumdan kolayca çıkacağını işaret etmektedir.

“Rüyada Tırnak Kesmek” için 2 yanıt

iyi günler.ruyamda oturmus ve tırnaklarımı kesiyordum ama tırnaklarım cok cok uzun ve laciver renkteydi ve tırnak makasıyla degil küçük jilete benzer bir aletle kesiyordum ama ben kestikce o tekrar uzuyordu sürekli düzeltmeye calısıyordum..tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir