Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek ne demektir?

Selamün aleyküm, dün gece ilginç bir rüya gördüm hocam, rüyamda tırnak makası ile dişlerimi kesip düzeltmeye çalışıyordum. Bu garip rüyanın anlamı var mı?

Ben sitede aradım yalnız istediğim yorumu bulamadım, dişlerimi kesip düzeltiyordum. Biri uzun diğeri kısa, tırnak gibi ufak ufak uzuyordu, bende tırnak makası ile düzeltmeye çalışıyordum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, hayırlı akşamlar. Allah sizden razı olsun.

Rüyada tırnak makası görmek neye yorulur?

Rüyada tırnak makası görmekRüyada tırnak makası görmek başkaları ile ilişkilerinizde biraz kaba davrandığınızı gösterirken aynı zamanda kişiliğinizi bu yönde geliştirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada tırnak makası kullanmak ya da tırnak makasıyla tırnaklarını kesmek sizi üzen, kötü bir olayın izlerinden, etkisinden kurtulmak istediğinizi, bunun içinde mücadele ettiğinizi simgeler.

Rüyanızda tırnak makası ile dişlerini kesmeye, düzeltmeye çalışman, geçmişten gelen ve halen devam eden bir sağlık sorunundan kurtulmak istediğini ifade etmektedir.  Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tırnak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tırnak Makası Görmek” için 3 yanıt

merhabalar,
rüyamda tırnak makası ile saçlarımın uçlarını kesiyordum?Ne anlama gelir acaba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir