Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tırnaklarının Uzamış Olduğunu Görmek

Rüyada tırnaklarının uzadığını görmek ne demektir?

Sayın yetkili, internet üzerinden sizi fark ettim, sağlıklı ve emek harcanan bir siteniz olduğunu gördüm ve sizinle rüyamı paylaşmayı istiyorum, yorumunuzu paylaşırsanız sevinirim. Esen kalın. Yaşım 42, bekarım, başak burcu tipik, çevremde sevilen biriyimdir ama , saygılı, dürüst, verici ama almayı bilemeyen ve anlaşılmaktan hoşlanan biriyim ama anlayan nerede?. Uzun süredir işlerim yolunda gitmemekte, minimalize bir ruh halindeyim diyebilirim.

Rüyamı dün gece gördüm ve genelde rüyalarımı hatırlamam, çok az görürüm diyeyim. Rüyamda ayak tırnaklarımı haddinden çok uzamış ve sarımtırak ve uçları çatlamış olarak gördüm ve yelpaze gibi tuhaf büyümüşler. Sağ ayak tırnaklarımı hatırlamıyorum, sanırım sol baş parmaktan tırnak makası ile kesmeye başladım ve bir iki parmağı kestikten sonra uyandım ama sanırım uzun olarak hafızamda kalanları kestiğimi düşünüyorum. Saygılar.

Rüyada tırnaklarının uzamış olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Öncelikle hakkımızdaki düşünceleriniz, sonra detaylı ve düzgün cümleler kullandığınız rüyanız için teşekkür ediyorum.

Rüyada tırnak görmek Temizlik, Savunma, Sorumluluk alma, Sihir anlamlarını simgeler. Rüyada tırnaklarının uzamış olduğunu görmek tembel davrandığınızı simgeler, daha atak, daha çalışkan olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada tırnak kesmek, tırnak kestiğini görmek sizi üzen, kötü bir olayın izlerinden, etkisinden kurtulmak istediğinizi, bunun içinde mücadele ettiğinizi simgeler.

Rüyanıza uygun akış sırasına göre eylemlerin manasını sıraladım. Mesajı siz tespit edebilirsiniz. Rüyanın unsurları: ayak tırnakları, sarı tırnak, çatlak tırnak, tırnak makası, tırnak kesmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tırnak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tırnaklarının Uzamış Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ayak tırnaklarımın çok güzel uzadığını ve ellerimle tırnaklarıma kırmızı oje sürdüğümü gördüm. bu ne demek ?

Selam
royada gördum ki ayak tırnagi kesiyorum ama tam bakimli da degil bakimsizda degil bide kesmekte zorlaniyorum , bunu merak ettim, ne demektır lutfen soyleyin tesekurler. 31, Erkek, Evli, Çalışıyor

Hamed selam
Rüyada tırnak kesmek, tırnak kestiğini görmek sizi üzen, kötü bir olayın izlerinden, etkisinden kurtulmak istediğinizi, bunun içinde mücadele ettiğinizi simgeler. Tırnağın tam bakımlı olmaması, kesmekte zorlanmanız konusunu rüyada tırnak görmek sayfasındaki bilgilerle ancak siz açıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir