Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tırpan Görmek

Rüyada Tırpan Görmek Ne Demek?

18 yaşında bekarım ve okuyorum. Rüyamda aslında taşındığımız yani eski evimizde yaşıyorduk, koltuğa uzanmış bir adam yatıyordu, gözleri masmavi ve sarışındı, sadece o adamın bana ve aileme zarar vereceğine odaklanmış ve onu bir şekilde mutlaka öldürmek istiyordum. Elimde tırpana benzer büyük bir şey vardı ve ben adama doğru o tırpanı her salladığımda vücudunda bir kesik ve aşırı kan akışı oluyordu fakat adam yattığı şekli bile değiştirmedi yani tepkisiz idi.

Gözlerini dikmiş sadece bana bakıyordu, yanımda babam vardı ve bana daha sert vurmamı söylüyordu, sonra adamın kafasını bedeninden ayırdım fakat hala canlıydı ve daha sonra korkup adamın bedenini çok küçük parçalara ayıracak biçimde kestim ve sonrasında sadece kan vardı.

Rüyada Tırpan Görmek Yorumu

Sinem merhaba, birinin rüyasında eskiden oturdukları evde yaşadığını görmesi ya o kişinin eskiye özlem duyduğuna ya da şu anda kendini emniyette hissetmediğine rivayet edilir. Eski evinde gördüğün adamın gözlerinin masmavi olması senin şu anda daha dikkatli olman gereken bir durum ile karşı karşıya olduğunu temsil etmektedir. Birini öldürmek istemek ise cinayet rüya açıklaması sayfasında anlatılmıştır.

Rüyada tırpan görmek rüyayı gören kişinin gerginlikten uzak durmasını ve hayatındaki tüm gereksiz aşırılıkları azaltması gerektiğini önerir. Tırpan kullanmak, tırpanla ekin ya da çim biçmek veya tırpan kullandığını görmek rüya sahibinin geleceği hakkında rehberlik ve yön arayışında olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir