Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tırtıl Görmek

Rüyada tırtıl görmek ne demektir?

Rüyada evlendiğini görmek / kadın
Rüyamda şuan hayatımda bulunan erkek arkadaşımla evlendiğimi gördüm. Evlendiğim anı görmedim, evlendikten sonra bir evde otururken kendisi apar topar evden çıkıyor ve “ben yüzük almaya gidiyorum, yüzüksüz evlilik olmaz” diyor ve ben onun arkasından bahçede büyük büyük renkli tırtıllar görüyorum. Biraz karışık ama şuan hayatımda evlilik yakın değil, dışarıda bir yerde uzun zamandır tırtıl ve benzeri hayvancıklar görmüyorum. rica etsem yorumlar mısınız? Kardelen.

Rüyada tırtıl görmek nasıl yorumlanır?

Kardelen merhaba, rüyada evlendiğini görmek hakkında geniş bilgiyi evlilik sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada tırtıl görmek hedeflerinize henüz ulaşamasanız da kişisel bir gelişim ve atılım içinde  olduğunuzu gösterir. Rüyada tırtılı eline almak çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz, dost gibi görünüp kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna, güvenilmez olduklarına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tırtıl Görmek” için 3 yanıt

tüylü kıllı koskocaman tırtıllar kalorifer borularında dolaşıyorlardı, geçtikleri borular kabarıyordu, bir tanesini sopanın ucuyla yakaladım babamdan yardım isterken kaçtı, çok korkunç görüntüleri vardı. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Rüyada büyük tırtıl görmek
Ben rüyamda en az 50 cm uzunluğunda, bir parmak genişliğinde, yeşil bir tırtılın, yeşil bir çiçeğin içinden çıktığını ve o çiçeği yediğini gördüm ama kocaman bir ağzı vardı, sanki yılan gibi hareket ederek içinden çıktığı yeşil çiçeği bir anda yedi bitirdi. Çabuk yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada tırtıl görmek hedeflerinize henüz ulaşamasanız bile kişisel bir gelişim ve atılım içinde olduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir