Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Titremek

Rüyada titrediğini görmek ne demek?

Merhabalar, kolay gelsin, başarılar diliyorum. Rüyamda namaz kılarken birdenbire titremeye başladım, hastalandım ve yüzüstü yere düştüm, yerden kalkamadım, o arada bir meslektaşım geldi, sırtıma bastı sanırım beni uyuyor sandı ya da hasta olup olmadığımı kontrol etmek için böyle yaptı. Ben de  “hocam hocam namaz kılıyordum, düştüm” dedim, kalkmaya çalışırken uyandım, teşekkürler.

yaş:35
medeni durum:boşanmış
mesleği: öğretmen
ruh hali: yorgun

Rüyada titremek nasıl yorumlanır?

Rüyada namaz kılmak, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, hemen hemen her Müslüman kişinin gördüğü rüyadır, çok hayırlıdır. Rüyada abdestli olarak normal şartlarına uygun olarak, rüku ve secdelerini tam yerine getirerek, kıbleye dönmek suretiyle farz namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir. birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.

Rüyada titreme görmek hedeflerinize ulaşmak için daha iyi odaklanmak gerektiğini gösterir. Ellerde titreme, titremek, titrediğini görmek bu rüya bir şey hakkında sinirlendiğinizi ifade edebilir.

Rüyada hasta olduğunu görmek, rüyayı gören hasta ise sağlığına kavuşacağına, hasta değil ise sağlıklı yaşamaya devam edeceğini işaret eder. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin sağlığının iyi olacağını anlatır. Rüyanın devamında olanlar ise hayatta güvenebileceğiniz dostlarınızın olduğuna, her sıkıştığınızda yanınızda olacaklarına işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyin.

“Rüyada Titremek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamda bir evdeyiz ve o ev aslında dayımların, bizi davete çağırmışlar, bir sürü kişi var davette ve bende oradayım, üzerimde beyaz bir etek var ve elimde iğne var, iğneyle eteğe pile yapmaya çalışıyorum, sonra odaya bir sürü misafir geliyor, yemek yerken başıma bir ağrı giriyor ve ben çok kötü oluyorum, olduğum yerden kalkıp hemen koltuğa uzanıyorum, sonra titremeye başlıyorum, annem ne oldu diye soruyor “babamı çağır” diyorum, sonra ayağa kalkıyorum, dışarı çıkmak için ama tam ilerlerken erkeklerin içine düşüyorum, karşımda eniştem oluyor ve “bana ne oldu” diyorum, ben ağlıyorum ve “babamı çağırın” diyorum.

Babam geliyor ve ben hala titriyorum, babam gelip beni kaldırıyor ve dışarı çıkarıyor, annem geliyor hava alıyorum, annem orada bir kadınla muhabbete başlıyor, benim başım dönmeye başlıyor, arkamı dönüyorum dayımın oğlu ve ben bayılıyorum, bembeyaz karların içinde yuvarlanıyorum ve dayımın oğlu arkamdan bağırıyor, sonra duruyorum ve başıma geliyor. Yeşil gözlü bir kız geliyor dayımın oğluna “onu bırakacaksın, dokunmaycaksın” diyor, dayımın oğlu “olmaz, bırakmam” diyor, sonra beni kaldırıyor ve eve götürüyor. Ertesi sabah hava almaya dışarıya çıkacağım beni görüyor, diyor ki “dur botlarını giyme, sen eğilirsin başın döner” bana botlarımı giydiriyor ve beni dışarı götürüyor. Elimden tutuyor, her taraf kar ama hava çok sıcak, günlük güneşlik, sonra bir gölün kenarına gidiyoruz, su var masmavi ve bana diyor ki “Merve sana bir şey söyleyceğim, 4 yıldır söyleyemiyorum, ne olur dur söyleyeyim” ben “hayır” diyorum “ben böyle çok mutluyum, hiç bir şey deme” diyorum “ne olur demek istiyorum” diyor, ben “yok söyleme, üzülürüm belki” diyorum, lütfen bu rüyayı yorumlayım.

Merve selam, gördüğün rüya önümüzdeki günlerde bazı yeni ortamlara veya kalabalıklara gireceğini, ancak göze batan, dikkat çeken bazı yönlerin sebebiyle kötü bakışlardan ( nazar, kem gözler vb.) uzak durmak için gayret göstermen gerektiğini, buna dikkat edersen her şeyin dilediğin yönde gerçekleşeceğini temsil etmektedir.

merhaba rüyamda sınıfta otururken içeriye eski sevgilim giriyor ve otururken hiçbir şey olmadığı halde ellerim titremeye başlıyor sonra bir kız arkadaşım beni ellerimden tutarak merdivenlerden aşağıya indirmeye çalışıyor ayaklarım da ters dönmüş gibi yürürken düşer gibi oluyorum ve arkadaşım beni tutuyor. daha sonra merdivenlerin karşısında yemyeşil bir yer var altından sular geçiyor küçük kulübeler ağaçlar masalar gülen bir teyze var o gülen teyzenin kulübesinin önündeki masaya oturuyorum etraf çok güzel kokuyor ve karşımda annemin oturduğunu görüyorum. bu rüyayı yorumlar mısınız lütfen şimdşden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir