Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada titreşim görmek

Rüyada titreşim neye işarettir?

Rüyamda bir ölüyü defnetmek üzere ben boş mezara indim ama birde mezar içinde ayrı bir yer var, ölüyü içine almak için bilemiyeceğim ona ne deniliyorsa, mezar bayağı büyük ama o küçücüktü, ben kendi kendime diyordum ki “bu ceset bu yere sığmaz” bu sırada bir titreşim hissediyorum, ne olduysa ben mezar içindeyken yer titremeye başladı, ben “deprem oluyor” diye bağırmaya başladım, oradakiler “hayır” dediler “iş makinesidir, çalışıyor” diye cevap verdiler, uyandım, içimde bir korku bir stres, daralıyorum resmen, Allah hayira bağlar inşallah, bir açıklama istiyorum.

Rüyada titreşim görmek tabiri

Rüya boş mezar görmek veya bir boş mezara bakılması makbul bir rüya değildir. Sizi şaşkınlığa uğratacak kimi gelişmelere, arkadaşların kaybolup sizinle irtibatlarını kesmelerine, yalnızlığa yalnız kalmaya işaret eder. Rüyada birini mezara defnetmek, toprağa verdiğini görmek, rüyada gömdüğünüz kişiyle birlikte yorumlanır. Bu değerli bir rüya olup, dikkate alınmalı, gereken önem verilmelidir. Bu rüyanın bize vermek istediğini mesaj, gömülen kişi aranızda kimi düşünce farklılıkları olduğunu veya ona karşı kimi duygularınızda değişme olduğunu gösterir. Örneğin rüyada anneyi mezara gömdüğünü görmek ondan aldığınız kimi değerleri sorgulamaya başladığınızı gösterirken, babanın toprağa verilmesi ortaya çıkan kimi gelişmeler sonucu babanızla derin görüş ayrılıkları taşımaya başladığınızı gösterir. Rüyada kardeşi mezara gömmek, artık kardeşinizin eski kadar yanınızda olmadığını düşünmeye başladığınızı temsil eder.

Rüya titreşim görmek ya da hissetmek kararsızlık simgesidir, daha iti bir yaşam kalitesi elde etmek ve hedeflerine bir an önce ulaşmak için kararlı olmak, iyice düşünüp kararını vermek ve bu karardan dönmemek gerektiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir