Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tiyatro Görmek

Rüyada tiyatro görmek neye işaret eder?

Rüyada tiyatro görmekRüyamda bir tiyatroya gidiyorum birinin zoruyla ve gittikten sonra gerçekten hoşnut kalıyorum, aslında üzgünüm o gün için. Tiyatro ara verdiğinde lavaboya gidiyorum çok kalabalık içerisi aslında sıra bekliyorum lavaboyu kullanmak için ama bir şekilde tam hatırlamıyorum lavaboyu kullanamıyorum ve yaşlı bir teyzeyle tartışıyorum.

Sonra yeğenimin iş yerinden çıkıyorum bir anda merdivenlerden çıktığım sırada bir yakışıklı erkek bana bir şeyler söylüyor. Hiç bakmıyorum tam ondan kaçtığım sırada her yeri bir sürü köpek sarıyor. Köpeklerden biri peşime takılıyor koşuyorum yetişiyor ve ayakkabımı parçalıyor o sırada o gördüğüm adamdan yardım istiyorum kurtulamayınca sonra köpeği kovuyor

Oturuyoruz, onunla konuşuyoruz sonra bir anda sevgili oluyoruz aslında hiç huyum değildir tanımadığım biriyle birlikte olmak çok mutlu bir şekilde evime gidiyorum anlatamam size eski arkadaşlarım eski sevgilim hepsini geride bırakıyorum sanki. Bu rüyayı gördüğüm gecenin sabahında erkek arkadaşımla 2 kez tartıştık bir anlamda içimde bir soğukluk oldu ona karşı arkadaşlarımla da bir takım sorunlarım oldu ve yeni biriyle tanıştım çok iyi davranıyor acaba o insanla birlikte mi olmalıyım?

Rüyada tiyatro görmek neye yorulur?

Rüyada tiyatro görmek sizi mutlu edecek, adeta ayağınızı yerden kesecek biriyle karşılaşmaya ya da bir olay yaşamaya işaret eder. Tiyatroya gitmek veya tiyatroya gittiğini görmek rüyayı gören insan yaşamında stressiz ve huzurlu bir döneme girdiğini ifade eder.

Rüyada tiyatro oyununda oynamak, tiyatroda oynadığını görmek;
Genç bir erkek için istediği bir şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Orta yaşlı birisi için ise yeni bir arkadaşlık işaretidir. Genç bir kadın için, hayatının en önemli kararını verip mutluluk getirecek değişiklik yapacağına işaret eder. Yaşlı biri için, yakın bir arkadaşının ihaneti anlamına gelir.

Rüyada tiyatro bileti görmek kişinin yaşamındaki monotonluğa bir son vermesi gerektiğini ve bunun için bir yeni başlangıca imza atmaya gerek olduğunu temsil eder.  Tiyatro bileti aldığını görmek kişinin daha canlı, daha enerjik olmak konusunda kararlı olduğunu ve hayatında yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak amacıyla yeni bir şeyler denemeye başlayacağını gösterir.

Rüyada tiyatro salonu görmek oyun, uyanıklık, risk, proje, ilişkiyi simgeler. İlişkide önemli bir rol elde edeceğinizi, kendi hedef ve düşüncelerinizde yeni bir yolda ilerleyeceğinizi işaret eder. Tiyatro salonunda olduğunu görmek gelecek hedefler üzerinde çalışıyor olduğunuz, ancak zevk ve anlık haz duygularıyla hareket ettiğiniz anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada drama görmek

Bir drama görmek, drama seyretmek, drama izlemek uzak arkadaşlarla hoş toplantıları işaret eder. Rüyada drama oynamak, dramada rol almak bir eğlence ya da gizli bir olayda bir sevimsiz arkadaşı kabul etmek zorunda kalacağınızı simgeler. Rüyada drama yazmak, drama yazdığını görmek sıkıntı ve borç batağına düşmüş olduğunuzu fakat bir mucize sonucu bundan kurtulacağınızı ifade eder

“Rüyada Tiyatro Görmek” için 2 yanıt

Ayrı yaşadığım eşimle tiyatroya gidiyordum ve arada ona sarılıyordum, çok güzel bir rüyaydı. 39, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Öznur merhaba, gördüğünüz rüya eşinizle aranızdaki bazı sorunları konuşarak çözdükten sonra ayağınızın yerden kesileceği, çok mutlu bir yaşam dönemine adım atacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir