Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Toka Satın Almak

Rüyada toka aldığını görmek ne demektir?

Rüyamda bir davete hazırlanıyormuşum. Arkadaşımla bir dükkan görüyoruz. Özellikle beyaz ve pembe renkler ağır basıyor. Çok güzel bir yer. İçeride kolyeler yüzükler tokalar bir iki tanede oyuncak ayı var. Arkadaşım oradan bir tane üzerinde ismimin yazılı olduğu bir toka buluyor ve saçımı topuz yapıp takıyor. Arkadaşımın adının üzerinde yazılı olduğu aynı tokadan görüyorum.

İkisini de satın alıyorum. Görevli bana almam için değerli ve pahalı kolyeler gösteriyor. İstemediğimi söyleyip teşekkür ediyorum. Tam kapıdan çıkarken görevli bana bir tane oyuncak ayı getiriyor ve bunu bana hediye ettiğini söylüyor. Alıp bir servise biniyorum ve gidiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada toka satın almak tabiri

Selen Merhaba. Gördüğünüz rüya hayatınıza bir düzeninde bir bozulma olduğunu ve bunu düzeltmek için öncelikle içinde bulunduğun olumsuz düşünceler ve karamsar duygulardan kurtulmak gerektiği temsil etmektedir.  Her şeyi yerli yerine koyduğunuzda kendini rahat ve güvende hissedeceğini ifade ederken aynı zamanda içinde olduğunuz henüz olgunlaşmamış ilişkinin yerine oturacağını ve iyi yönde ilerleyeceğini anlatmaktadır.

Bu rüya hakkında toka rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir, lütfen okuyun. İpuçları : beyaz, beyaz renkler, davet, değerli kolyeler, dükkan, güzel bir yer, hediye etmek, kolyeler, oyuncak ayı, pahalı kolye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir