Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Biriyle Tokalaştığını Görmek

Rüyada tokalaşmak neye işaret eder?

İyi günler, geçenlerde gördüğüm beni yüzümde bir gülümsemeyle uyandıran rüyanın anlamını size sormak istiyorum, üzgünüm siteye nasıl üye olunur bir türlü bulamadım ancak yinede rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyamda otobüse yetişmeye çalışıyorum, otobüs hareket ettikten sonra yetişiyorum ama otobüs durmuyor, bir sonraki durağa koşuyorum tabi otobüs hala durmuyor ama bir sonraki durağa gelince duruyor, bende otobüse biniyorum ama bende herhangi bir kızgınlık yok, sonra otobüste tanıdığım insanları görüyorum hatta otobüsün tamamı tanıdığım insanlarla dolu diye hatırlıyorum. Bazı arkadaşlarıma selam veriyorum. Bu insanların arasında eski kız arkadaşımda var ona selam vermeden yanından geçiyorum ve hemen arkasındaki arkadaşıma selam veriyorum, tokalaşıyorum falan, tabi selam vermediğim için eski kız arkadaşım bozuluyor, suratını asıyor sonra ben boş bir koltuğa oturuyorum.

Ardından eski kız arkadaşımda yerinden kalkıp asık bir suratla arkaya doğru ilerliyor, sonra göstere göstere ona çelme takmak için ayağımı uzatıyorum ama bunu şaka olarak yapıyorum, gerçekten çelme takmak için değil, kız bunu görünce üzülüyor, ardından gülümseyerek ayağa kalkıyorum ve onunla da tokalaşıyorum ve yanağından öpüyorum, bu hareketime çok seviniyor ve gülümseye başlıyor. Sonrasında ikimizde mutlu mutlu gülümserken yüzümde bir gülümsemeyle uyanıyorum.

Bu kız uzun zamandır görmediğim ve şuan aklımda olmayan bir kızdı. Tabi zamanında çok şey paylaştık ama durup dururken uzun zaman sonra böyle ilginç bir rüyada karşılaşınca, bir anlamı varmıdır diye merak ettim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler iyi günler. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada biriyle tokalaştığını görmek yorumu

Değerli arkadaşım. Batı kültürlerinde modern rüya tabirleri rüyanın tanımı için “kişinin ruh halinin uykudaki yansımasıdır” demektedir. Sizin rüyanızda bu tanıma çok uymaktadır. Dikkat ederseniz hem rüyanız, hem de rüyanızı gönderme biçiminiz sizin gerçek hayatta kurallara uymayan, oldukça rahat, hayatı ciddiye almayan, karşısındakine saygı duymayan biri olduğunuzu gösteriyor.

Bunu biraz açarsak: rüya gönder sayfasında sizlerden bir kaç isteğimiz var:

  • Mesajlarınız Türkçe imla kurallarına tam olarak uymalıdır. Türkçe’ye benzeyen saçma sapan mesajlar derhal silinmektedir. :(( ,  :.: , (-,)-  gibi anlamsız ve gereksiz işaretler kullanmayın dememize rağmen tam 3 kez :) sembolü kullanmışsınız. Bunun yorumunu size bırakıyorum: ya okumamak, ya okuduğunu anlamamak ya da boş vermişlik, takdir sizin.
  • Tüm sayfalarda giriş / kayıt butonu var. Sizin yaşınızda birinin bunu anlaması lazım. Yada rüya gönder sayfasındaki üye olunuz linki üye olmak için konulmuştur. Bu durumda da yukarıdaki ihtimaller söz konusu: ya okumamak, ya okuduğunu anlamamak ya da boş vermişlik, takdir sizin.

Rüyada tokalaşmak, tokalaştığını görmek, el sıkışmak, el sıkıştığını görmek ya yeni bir başlangıç ya da hoşlanmadığınız bir duruma son vermeyi simgeler. Bir anlaşma veya bir sorun için bir karara ulaştığınızı gösterir. Özellikle, ünlü birisi veya önemli biri ile tokalaşmak, o zaman sizin de başkaları tarafından kabul edildiğinizi simgeler.

“Rüyada Biriyle Tokalaştığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski erkek arkadaşımla birkaç senelik evliyiz mütevazi bir evimiz var kahverengi koltuklar falan sonra erkek arkadaşımın kuzenleri geliyor,kuzenleriyle tokalaşıyorum ama kadın olan kuzeni o kadar içten sarılıyor ki rüyada bile o içtenliği hissettim bana çocuk yapmayı düşünmüyormusunuz diyor gülerek bende evet artık düşünüyoruz hata uygulayacaz da diyorum ama erkek arkadaşım utanıyor o sırada koltuk yastıklarını düzeltiyor kafasını eğiyor ben neden utandığına anlam veremiyorum uyanıyorum bir rüyaymış sonra tekrar uyanıyorum.

Berfin selam, gördüğün rüya yorumlanabilir bir rüya değildir ve sadece olmasını istediğin şeylerin uykunda beynin tarafından oluşturulan yansımasıdır. Bilindiği gibi insan beyni kişinin kendini iyi hissetmesi için kişinin istediği şeylerin gerçekleştiğini gösteren senaryolar üretir ve bunu uykuda rüya olarak yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir