Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tokat Attığını Görmek

Rüyada tokat attığını görmek neye çıkar?

Merhaba. 12 aylık bir kızım var. Rüyamda Kuzenim kızımı belden aşağı boka batırıyordu (kuzenim evleneli bir sene olmadı, bayan). Ben de “ne yapıyorsun” diye kızıp ona altı kez şiddetli bir şekilde tokat atıyorum. Doktora gidiyor, Tahmin ettiğimden çok canı yanmış. Sözde doktor “kim yaptı” diyor darp olduğu için, kuzenim de söylemiyor.

Ondan özür diliyorum, canını yakmak istemediğimi söylüyorum, ama bana kızgın ve surat asıyor. Eskisi gibi samimi ve içten yaklaşmıyor bu olaydan ötürü. Yorumlarınızı rica ederim. Teşekkürler. kinggirll tarafından 23.03.2013 / 18:16 tarihinde gönderilmiş

Rüyada tokat attığını görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya kuzeninizin gerçek yaşamında boş, faydasız, gereksiz işlerle uğraştığını ya da sizin öyle düşündüğünüzü ve bu yüzden onu eleştirdiğinizi simgelerken yaptığı boş işlerin sizi veya ailenizi olumsuz etkilemesinden endişe duyduğunuzu göstermektedir.

Rüyanız aynı zamanda sizin için önemli bir uyarıda bulunmakta, gerçek yaşamınızda kimi durumlarda dikkat eksikliği, dikkatsizlik sorunu yaşadığınızı, bunun sizi sıkıntıya soktuğunu ve bir yakınınızın size bu konu hakkında yardım edeceğini göstermektedir. Rüyada birini tokatladığını görmek dikkatsizlik sembolüdür, ya hesaba katılmayan bir gelişme olduğunu ya da birinin size ihanet ettiğini hissettiğinizi gösterir. Rüyanın unsurları: küçük kızını görmek, bebeğini, bebeği boka batırmak, kuzen, darp etmek, tokat atmak, özür dilemek.

“Rüyada Tokat Attığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kız kardeşim acık badi giymiş, üzerindekini üstündeyken yırtıyorum, birde gülüyor öteki kız kardeşim yanıma geliyor, ona da kızıyorum, tokat atıyorum, rüyam ne anlam veriyor. Çözemedim yorumlar mısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir