Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tokat Yemek

Rüyada tokat yemek neye delalet eder?

Rüyamı anlatmadan önce şunları belirtmek istiyorum. Yaklaşık 4 ay öncesine kadar inançlı ama namaz kılmayan, sadece cuma namazlarına giden, maddi olarak büyük sıkıntı çeken ve hatta intiharı düşünen biri idim, ancak son 4 aydır namaz kılmaya başladım, intihar eğilimi olaylarından uzaklaştım Allah a şükür. Borcum halen var, altından kalkamayacağım bir borcum var. Allah önce benden daha kötü durumda olan kardeşlerime sonra da bana yardım etsin inşallah. 31/12/2013 gecesi sohbete gittim, eve geldim, uyudum, sabaha doğru şöyle bir rüya gördüm;

Rüyamda büyük bir toplulukta idik, yanımda hatırlayamadığım bir arkadaşım var, ikimizinde abdesti var bunu biliyorum ancak abdest aldığımızı görmedim, ancak nasıl oldu ise oturduğumuz yerden kalkıp cemaate ancak yetiştik, oysa topluluk hemen yanı başımızda idi. Daha sonra namaza başladık, 2. rekatı bitirdikten sonra aniden ne oldu bilmiyorum, ayaklarım tutmuyordu ve oturarak namaza devam ettim, tam selam vereceğimiz zaman da aniden hiç görmediğim tanımadığım biri bana avuç içi ile bir tokat attı, o tokatla uykudan uyandım.

Rüyada tokat yemek nasıl yorumlanır?

Rüyanız hakkında sağlıklı yorum yapmak zor, sizi yanlış yönlendirmemek için ben bilgileri sunacağım, mesajı kendinizin tespit etmesini isteyeceğim. Çünkü bu rüyanın yorumu için bize yazmadığınız, yazamadığınız başka bilgiler de olmalı diye düşünüyorum. Rüyanızın ana unsurları : namaz kılmak, ayağı uyuşmak ve tokat yemektir.

Rüyada namaz kılmaknamaz kıldığını görmeniz, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, hemen hemen her Müslüman kişinin gördüğü rüyadır, çok hayırlıdır. Rüyada abdestli olarak normal şartlarına uygun olarak, rüku ve secdelerini tam yerine getirerek, kıbleye dönmek suretiyle farz namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir. birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.

Rüyada bacağının uyuşması Rüyada uyuşma görmek, bir yerinin uyuştuğunu görmek bu rüya gerçek hayatta bir başarısızlık korkusu içinde olduğunuzu ve bu korkunuz yüzünden risk almaktan çekindiğini, şansınızı denemek istemediğini simgeler.

TokatlanmakBirinin size tokat attığını görmek birisinin size derin öfke veya bastırılmış öfke beslediğini gösterir. Bakınız tokat rüya tabiri sayfası. Lütfen bu bilgilerle mesajı bulunuz. Yoruma katkı yapmak isterseniz detayları yorumlara ekleyebilirsiniz.

“Rüyada Tokat Yemek” için 2 yanıt

Selamun aleyküm. Ben bugün rüyamda ayrı yaşadığım eşimi gördüm. Bir düğün salonunda ben gelinlik giymişim eşim damatlık giymiş. Ama benim saçlarım normal salık halinde. Eşime “sözde nişanda saçımı yaptırdın ama düğünde neden yaptırmadın beni kuaföre götür de saçımı yapsın” diyorum. Sonra eşim bana bir tokat atıyor, dudaklarım uyuşuyor ve acısını gerçekten hissediyorum. Sonra eşim gidiyor ben de kendi saçımı kendim yapmak için uğraşıyorum. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim. 21, Kadın, ayrı yaşıyor, ev hanımı.

Merve selam, rüyada ayrı yaşadığını eşini görmek aranızda çözülmeyi bekleyen bazı anlaşmazlıklar ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelirken rüyadaki diğer olaylar bu sorunların çözümü için daha fazla sabır ve anlayış gerektiğini simgelemekte ve eşinin sana beslediği derin öfkenin sebebini tespit edip, ona göre davranman gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir