Rüyada Tomarla Para Vermek

Rüyada tomarla para vermek neye işarettir?

Rüyamda tanıdığım biri bana tomarla para verdi. Bir tanıdık adam bulunduğumuz yerde bana para tomarı veriyor ve bana “al bu paraları iyi muhafaza et, ileride ihtiyacın olduğunda harcarsın” dedi. Bu rüyayı yorumlarsanız memnun olurum. Selam ve dua ile.

Rüyada tomarla para vermek neye işarettir?

Deste deste kağıt para, para destesi, desteyle para görmek, iyi şans ve zenginliği işaret ederken gireceğiniz bu şanslı yaşam döneminde maddi açıdan bir çok şeyin dilediğiniz yönde gerçekleşeceğini müjdeler. Bu dönemlerde yatırım yapmak, şans oyunları oynamak yararlı olabilir.

Kağıt para aldığını görmek, birinden kağıt paralar aldığını görmek, birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. gülsün dedi ki:

  Rüyamda patronum tomarla deste deste para veriyordu ama ben almadım, rüyanın anlamı nedir?

 2. Burcu şahin dedi ki:

  Rüyada tomarla para görmek neye delalet eder
  Merhabalar,
  Teyzem rüyasında ananemin evinin kapısında asılı tomarla para görmüş, yorumlarsanız çok sevinirim, tomarla para görmek ne demek, şimdiden teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Teyzenizin rüyası, iyi şans ve zenginliği işaret ederken gireceği bu şanslı yaşam döneminde maddi açıdan bir çok şeyin dilediği yönde gerçekleşeceğini müjdeler. Bu dönemlerde yatırım yapmak, şans oyunları oynamak yararlı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*