Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Top Sakallı Adam Görmek

Rüyada top sakallı adam görmek neye alamettir?

Rüyada top sakallı adam görmekMerhaba, bu kiş hayatimin zor bir döneminde ilginç bir rüya gördüm ve rüyami gerçek hayatta bir ay sonra yaşamaya başladim. lütfen yorumlayin.

Rüyamda dar ve karanlık bir tünelden çıkıyorum. Her yer kar ve topuklu ayakkabılarım var, adeta bir kar adam gibiyim. Tünelden sonra hemen bir dükkana giriyorum caddeye nasıl çikabilirim diye yardım istiyorum. İki erkek var, birisi cüce gibi kısa göbekli beni görünce salyalari akiyor, diğeri daha düzgün bir tip top sakallı, emanet bir takim elbise giymiş birisi.

Düzgün olan atliyor “ben yardım edeyim” diyor, koluma giriyor ve epeyce yollardan dolaniyoruz. Oyalaniyoruz, oturuyoruz bana asiliyor, taciz ediyor ve tanıdıklar görüyor, yani deşifre oluyorum epeyce.

Daha sonra beni iğrenç, resmen çamur diyebileceğiniz insanların olduğu bir merdivenin başina getiriyor. merdiven beton, tozlu ve dar kenarlari boşluk, kolayca düşülebilecek bir merdiven. Ben merdivene yürürken yalvaran gözlerle bakarak “istersen seninle gelebilirim” diyor. “teşekkür ederim” diyorum, dimdik yürüyorum ve merdivenden sürünerek inen insanlara çarpmadan değmeden merdivenlerden caddeye çikiyorum.

Merdivenleri çikarken bana yalvaran gözlerle bakan erkeğe “haksizlik mi yaptim” diye düşünüyorum. Sonra “hayır oraya ait, orada olmali” karari veriyorum. Caddeye çiktiktan sonra “yürüyerek mi gitsem taksiye mi binsem, arabama ulaşsam” diye düşünürken uyaniyorum. (yalniz cadde eski eşimin çaliştiği yerin olduğu cadde gerçek hayatta ve bu kişi de aynen rüyamdaki tipiyle hayatimda). Saygılarımla, Almula

Rüyada top sakallı adam görmek neye yorulur?

Almula merhaba,

Rüyada tünel görmek uyanık hayatınızda bir değişim evresi yaşayacağınızı, biraz zorlanacağınızı simgeler. Bu dönemde bilgi ve görgüsüne güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini dinlemenizin size yarar sağlayacağını belirtir. Rüyada tünel içinden, tünelden geçmek sıkıntıların bitmesi, refah, mutluluk anlamlarına gelir.

Rüyada mevsiminde yağan kar yağması iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğinı, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Bu rüyayı kışın gördüğünüz için bu anlama gelmektedir. Rüyada kar adam olmak veya görmek hayatın tadını çıkarmak için yaşamınızdaki dengeleri iyi kurmak gerektiğine rivayet edilir.

Rüyanızın buraya kadar olan kısmı, gerçek yaşamınızda bir değişim döneminden geçtiğinizi ve sonunun iyi olacağını işaret etmektedir.

Rüyanın son kısmı ise, hayatınızın bundan sonrasında insanlar hakkında karar verirken iyi düşünmeniz, iyice anlamadan, emin olmadan kişiler hakkında yorum yapmamanızı, dost ve arkadaşlarınızı seçerken daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazar mısınız?

“Rüyada Top Sakallı Adam Görmek” için bir yanıt

Teşekkür ederim.
Peki rüyamdaki kişinin, aynı rüyamdaki şekliyle bire bir hayatimda olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz.
Sizce rüyamda gördüğüm kişi, rüyama göre yanlış bir insan mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir