Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Topaç Görmek

Rüyada topaç görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda çocukluğumun geçtiği mahalledeyim, erkek çocukları topaç çevrime yarışması yapıyorlar, bizde onları izliyoruz. Ben de topaç çevirmek istedim, çocuklardan biri topacıyla oynamama izin verdi. Ben tam topacın ipini sararken fazla büyük olmayan bir yılan ortaya çıkıp, gelip çocukların sabit alanının ortasında duruyor, sonra saldırıyor birden, tüm çocuklarla birlikte ben de kaçıyorum, annemde orada oluyor bana “korkma” diyor, gülümseme oluyor yüzünde ama ben aşırı derecede korkuyorum.

Lütfen rüyamı yorumlayın, teşekkürler. 21 yaşında üniversite öğrencisi kızım.

Rüyada topaç görmek yorumu

Rüyada topaç görmek
Rüyada topaç görmek

Beyza selam, rüyanda çocukluk yıllarına döndüğünü görmen şu anda hayatında büyük kaygılar içinde olduğunu ve çocukluk yıllarının o stressiz, sorumsuz yıllarına özlem duyduğunu simgelemektedir. Ancak bir bayan olarak rüyanda genellikle erkek çocuk oyuncağı olarak bilinen topaç oynandığını görmen çok ilginç bilgiler veriyor. Çünkü rüyada topaç görmek menfaat ve çıkar ilişkileri hakkında bilgi verir. Topaç oynayan birini görmek çevrenizde sizinle menfaat ilişkisi nedeniyle yer alan, sizi kullanmayı düşünen veya kullanan birinin varlığını ifade eder, o kişiye / kişilere karşı uyanık olmayı tavsiye eder. Rüyada topaç ile oynamak, topaç çevirmek ise kişinin dostlarını kendi menfaati için kullandığını gösterir. Neyse ki sen tam ile oynamaya başladığında bu yarım kalmış, bunun anlamı hayatında bir çıkar yüzünden aklından bir şeyler geçmiş ama bir nedenle bunu yapmamışsın. Rüyada ortaya çıkan kahverengi yılan bu konuda bilgi vermektedir.

Rüyada kahverengi yılan görmek rüya sahibinin mükemmelci kişiliğinin ideallerine ve yüksek hedeflerine ulaşmasını zorlaştırdığını ve hedeflerine ulaşamamak konusunda derinden gizli korkular yaşadığını temsil eder. Yılanın seni kovalaması aslında bu konudaki gizli korkularının açığa çıkmaya başladığını temsil etmektedir. Bu rüya belki de bazı şeylerde mükemmel peşinde koşmayı bırakıp önce iyiyi elde etmek arkasında mükemmele ulaşmaya çalışmak gerektiğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir