Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Toprak Ev Görmek

Rüyada toprak ev ne demektir?

Selam Allahım hayıra getirsin, rüyamda uyanmışım sahur saatiymiş, bir toprak ev görüyorum, içeride annemi uyandırmaya gidiyorum, annemin üzeri açık, altında bir şey yok, ölecek gibi, yere yatmış evde, ev böyle kerpiç evler var ya onun gibiymiş, güzel sıvanmış bir topraktan ev.

Annem açıkta yatıyor, üzülüyorum döşeksiz ve yorgansız yatmış diye, uyandırdım “siz yiye durun sahuru bende geliyorum” diyor yeniden uyuyor, böylece uyandım, teşekkürler şimdiden.

Rüyada toprak ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sahur görmek, ramazan ayında sahura kalkmak, sahura kalktığını görmek, yaşamınızda mutluluklar ve güzel günlerin olacağı bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada toprak ev görmek, dalkavukluk ve zarar anlamlarını simgeler. Etrafınıza dikkat etmediğinizi, bu yüzden zarar ve sıkıntı yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin tüm malını ve paralarını gereksiz yere har vurup harman savurarak kaybedeceği de gösterebilir.

Bir toprak evde yaşadığını görmek, itibar kaybı anlamına gelir. Rüyada toprak evde yaşamak rüya sahibinin iş yaşamı içinde çok sıkıntı ve zorda olduğu bir anda işlerinin daha da kötüye gideceğine, maddi yönden ve manevi bakımdan büyük zararlar yaşayacağına, kısa sürede çok büyük fireler vereceğine fakat karşısına hiç ummadığı bir zamanda çıkacak fırsatı değerlendirip yaşamakta olduğu soruna çare bulacağına delalet eder. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Toprak Ev Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir