Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Toprak Kayması

Rüyada toprak kayması neye işaret eder?

Rüyamda fırtına sonrası deprem olduğunu, vefat etmiş olan dedem ve anneannem ile beraber bundan korunmaya çalıştığımızı, tıpkı Çınarcıkta şahit olduğum depremdeki gibi denizdeki belirtileri ve tepede büyük bir toprak kayması gördüm.

Rüyada da herkese bununla ilgili yorum yaptığımı gördüm, depremin şiddetlenmesi üzerine bölgeden bir grup insanla ayrıldığımızı, ayrılırken arkama dönüp baktığımda kaldırım taşlarının dahi yerinden oynadığını gördüm. Teşekkür ederim.

Rüyada toprak kayması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deprem olduğunu görmek tabiri, yer sarsıntısı, zelzele, hemen tüm toplamlarda iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder olarak yorumlanır.

Rüyada toprak kayması ya da toprağın kaydığını görmek duygusal bakımdan aşırı bir yük altında olduğunuzu ve bunun sağlığınız için risk oluşturduğunu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada toprak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Toprak Kayması” için 6 yanıt

slm istanbulda oturmuş olduğum semtte bir tepenin evlerle birlikte kaydığını gördüm bu neye delalettir

mustafa toprak kardeş benzer rüyayı az önce ben gördüm. bütün kara üzerindeki herşeyle denize doğru kayıyordu. :S bişey öğrenebildin mi? Allah hayır getirsin.

alitr91 ben de aynı rüyayı gördüm ve sabaha kadar uyuyamadım , sanki kıyamet kopuyordu. hayırdır inşallah..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir