Rüyada Toprak Sahibi Görmek

Rüyada toprak sahipleri neye işarettir?

Rüyamda bir arazide idim. Ama yeşillik dolu bir yerdi. Yer yer ağaçlar vardı. Arazi bölümlere ayrılmış. Toprak sahipleri kendi arazilerini tellerle çevirmiş. Bense bu arazide arkamdaki insanlardan kaçıyorum. Arkamda ise dünya milletlerinden bir sürü insan var. Japonlar, Afrikalılar, İngilizler. hepsinden kaçıyorum. Koşarken arkama bakıyorum bana ok fırlatacaklarını görüp sağa dönüyorum. Oklardan son anda kaçıyorum. Tellerin, çitlerin üzerinden atlıyorum derken uyandım. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada toprak sahibi görmek tabiri

Rüyada arazi görmek içinde yaşadığınız hayatın özelliklerini ifade eder, insanın doğum, beslenme, büyüme ve eğitimini yani hayatı bir bütün olarak temsil eder, size hayatı daha mütevazi yaşamanızı, ayaklarınızın üzerinde durmanızı yani hayalperest olmayan bir yaşam sürmenizi tavsiye eder. Arazinin yeşillik olması hayırlara işaret eder ve rüya sahibi kişinin bir müjdeli haber alacağını, kişinin rahata erip, kafasının rahatlayacağını, dertlerin sona ereceğini gösterir. Gelecek günlerde bazı güzel gelişmeler yaşayıp ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder ve rüyayı görenin ağız tadı ve neşesinin artacağını, keyfinin yerine geleceğini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda insanın çok eğlenceli zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada toprak sahibi görmek sizin  hayatınız boyunca hep güzel şeyler ile karşılaşacağınıza, sevdiğiniz kişilerle hep güzel ve aynı zamanda huzurlu yaşam süreceğine, mutlu olacağınıza, çevrendeki kişilere de mutluluk vereceğine, gireceğin tüm işlerde başarılı olup, hayırlı kazanç elde edeceğine, hayatında ortaya çıkabilecek sorunları her zaman kolayca çözeceğine işaret eder.

Rüyada çit teli görmek engel, engellemeleri ve kısıtlamaları ifade eder. Bu rüya aynız zamanda bazı yanlış anlaşılma/ anlamalardan dolayı ailede yaşanacak bazı ufak can sıkıcı şeyleri ve huzursuzluğu işaret ederken akıllı davranarak ailenin içinde yaşanan bu huzursuzluk yada kavgaya son vermenin mümkün olduğunu veya araya girecek iyi niyetli insanların sözünü dinleyerek küslüğe son verebileceğinizi belirtir. Bazı zamanlarda da kişinin yaşamında uğrayacağı bir iftira yüzünden kendisi yalnız ve mutsuz hissedeceğini, savunmaya geçip, içe kapanacağına yorulur.

Rüyada insanlardan kaçmanız geçmişten gelen bazı korkularınız olduğunu ve o korkuların ya da yaşanmış kötü bir olayın etkisini henüz üzerinizden atamadığını, o korkulardan uzaklaşmak için gayret gösterdiğini ifade eder. Arkanızdan sizi kovalayan dünyanın tüm milletlerden inanlar ise aslında sizin korkularınızın temelinde insan olduğunu, insanlardan korktuğunuzu anlatmaktadır. İnsanların sana ok atması ise aslında sizin daha güçlü olmak, sorunlar ya da düşmanlarla daha kolay mücadele etmek isteğinizi göstermektedir.

Rüyada toprak sahibi olmak rüya sahibinin düzgün karakterli, doğruluk taraftarı biri olduğunu, ailesinin şerefinin onun için çok değerli olduğunu ve ona leke getirecek hiç bir şey yapmayacağını, hesap veremeyecek bir işe girmeyeceğini, Allah’ın huzuruna kul hakkı yiyerek gitmemek için hep mücadele edeceğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir