Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Topuk Görmek

Rüyada topuk görmek nasıl yorumlanır?

Dün gördüğüm rüya beni etkiledi biraz yorumlara da bakınca karıştı her şey. Rüyamda topuklu ayakkabımın birinin topuğu yoktu, diğeri ise küçük topuk olarak gördüm yanı topuk kırılmış gibiydi ve tanımadığım bir bayanın temiz bir gelinlik giyindiğini ve oradan koşarak kaçtığını gördüm sizden ricam rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkür ederim.

Rüyada ayakkabı topuğu görmek açıklaması

Rüyada topuk görmek, ayakkabı topuğu güvenlik açığını, zulüm gördüğünüzü, alçak gönüllülük ettiğinizi simgeler. Rüyada topuğun kırılması, kırık topuk görmek pek iyi değildir, kötü günler veya kötü bir haber ya da şanssızlık simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Topuk Görmek” için 3 yanıt

Rüyada topuğunda Allah yazısı görmek
S.A ben ruyamda ayak topugumu gördum. ayak topugumda arapca Allah yaziyordu. ruyamda esimi yanima cagirdim ve ayagimi gösterdim. bu ruyanin yorumu nedir? Allahin ismini ruyamda gördugum icin cok mutlu oldum fakat ayak topugunda oluncda endiselendim

Elif selam,
Rüyada topuk görmek, ayak topuğu güvenlik açığını, zulüm gördüğünüzü, alçak gönüllülük ettiğinizi simgeler.
Rüyada topuk üzerinde Allah yazısı görmek konusunda lütfen rüyada Allah yazısı görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Merhaba. Rüyamda yürürken sürekli ayağımın topuğu ayakkabıdan dışarı çıkıyordu, bunun anlamını merak ediyorum. İkincisi rüyamda arabayla arkadaşımla geziyorduk, bir park yerine gittik, orada arabadan inip ata bindik ama atlar halsizdi zayıf, hastaydı. Ata binerken ayağımı koyacak yeri yoktu, atı çağırdığımda benim yanıma gelip binmem için eğiliyordu ve tutacak yeri olmadığından binerken atın boynundan yada kulağından tutuyordum, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir