Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini görmek neyi gösterir?

Ben annemi rüyamda gördüm ama rüya öyle bir rüya ki çok ilginçti. Ben yatıyorum rüyamda, annemin ve ablamın yani yengemin kızının bir kişi daha var ama o kimdi bilmiyorum annem ve yengemin kızı ve birisi, üçü deölmüştü, hatta onların başında da bir tane adam vardı. Bu adam elinde büyük bıçak ile bana bakıyordu. Birde ondan önce ben evde topuklu ayakkabı giymişim.

Annem geliyor bende o ayakkabıyı kaldırıyorum ama yerlerini yanlış koyuyorum. Ayakkabının içinde de, terlik görüyorum ve akşam oluyor, derin bir uykuya dalıyorum ve o rüyayı görüyorum ama hiçte korkmuyorum. Uyandığımda da hiç korkmadım beni korkutan o adamdı ama elinde o kadar büyük bir var ki hani hababam sınıfı kaldı mı şafak sezerinki seda sayan hani büyük bir bıçakla geliyor işte o adamın elinde de o bıçak vardı bana bakıp gülüyordu.

Rüyada topuklu ayakkabı giymek neye yorumlanır?

Rüyanızda bir kavram kargaşası var. “annem ve yengemin kızı ve birisi, 3 de ölmüştü, hatta onların başında da bir tane adam vardı.” yazmışınız, ancak devamında anneniz geliyor. Burası anlaşılamadı.

Rüyada annenin öldüğünü görmek, anneyi suçlama manası taşımaktadır. Annenizin, bebeklik döneminizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. Bu durum iç dünyanızdaki sevgi açlığı ve şefkat eksikliği göstergesi olup, sevgiye doyamadığını işaret eder.

Rüyada bıçak görülmesi, genel olarak iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Ancak rüyadaki diğer olaylar, bıçağın durumu, şekli, rengi ve ne yapıldığı da göz alınarak yorumlanır. Öte yamdan bıçağın imal edildiği malzeme, keskinlik durumu, büyüklük veya küçüklüğüne göre dikkatli bir şekilde analiz edilmelidir.

Rüyada topuklu ayakkabı giymek kadınlık ve kadınsı gösterişi temsil eder. Sizin kendinden emin ve kendine güvenen bir yapıda olduğunuzu simgeler, bakınız rüyada ayakkabı görmek sayfası.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir