Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Topuz Görmek

Rüyada elinde topuz olan biri görmek nedir?

Rüyamda ben ve kardeşim bir markete gidiyorduk ve markete yetiştik o sırada marketin sahibi elinde bir topuz ile yanımıza geliyordu, erkek kardeşimi yanına aldı ve basını bir tahtaya koyup kardeşimin kafasına topuzla vurdu, kardeşim kafası dağıldı, bunun anlamını öğrenmek istiyorum lütfen cevabını verin.

Rüyada topuz görmek yorumu

Sevgi merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermediğiniz için (dolayısıyla hakkınızda bilgi vermediğiniz için ) böyle önemli rüyalar tam yorumlanamıyor. Ben her ne kadar değerli desem de eğer testere filmi gibi bir konu filmi seyrettikten sonra bu rüyayı gördüyseniz o zaman bir anlam taşımaz, onun yansımasını gösterir. Ben bir film izlemediğinizi düşünerek bu cevabı veriyorum.

Rüyada markete gitmek rüya sahibinin bakmakla yükümlü olduğu kişiler olduğunu ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için üzerinde sorumluluk hissettiğini işaret ederken gördüğünüz market sahibi ise sizi gerçek hayatınızda olayları tarafsız yorumlama yeteneğiniz ile çevrenin takdirini kazandığınızı ve bu yönünüzle insanların size güvendiğinizi, güvenilen biri olduğunuzu temsil eder.

Rüyada topuz görmek genel anlamda güç ve kuvveti simgeler. Bu rüyanın derin analizi ise kişinin arkasında yüksek bir makamda bulunan birinden büyük bir destek olacağınıza ve o kişiden alacağınız yardım ile bir çok engeli kolayca geçeceğine işarettir.

Rüyada bakkalın topuz ile erkek kardeşini öldürmesi ise gerçek hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz desteğin zaten var olduğunu ancak yanlış yerde aradığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir