Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Tören Görmek

Rüyada takı töreni neye delalet eder?

Rüyamda gelinlikler içerisindeyim, teyzemin oğlu 4 aylık evli ama damat olarak onu görüyorum. Takı töreni olduğunu gördüm, daha sonra oyun oynamaya başlıyoruz ama damat benimle oynamıyor, bozuluyorum biraz ama devam ediyorum oynamama. Çok mutluyum, bağırıyorum, hopluyorum, zıplıyorum sonra damada kızıp düğünü bitirmesini istiyorum piyanistten, “düğün bitti” diyor, biz arabayla eve dönüyoruz sonrada uyandım. 18.bekar.öğrenci

Rüyada tören görmek yorumu

Nihal selam, görmüş olduğun rüya temelinde evlendiğini görmek rüyası olup rüyayı gören kişi için gerçek hayatında ciddi kişisel gelişim içinde olduğunu gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgiyi evlilik rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada gelinlik içinde olduğunu görmek rüya sahibinin şu anki medeni hali, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğu ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleri bir arada ele alınarak analiz edilir. Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giydiğini görmek olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir.

Rüyada takı töreni görmek sizin hakkınızda ya da sevdiğiniz bir yakın veya arkadaşınız hakkında evlilik ya da evlilik yolunda bir gelişmeye işaret eder, güzel gelişmelere delalettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hayatında güzel günlerin olduğu bir yaşam dönemine girmek üzere olduğunu ancak bazı korku, endişe veya belirsizlikler yüzünden bu döneme girmek için gerekli adımı atmaktan çekindiğini göstermektedir.

Takı töreni dışında evlilik töreni, düğün töreni, cenaze töreni, askeri tören, mezuniyet töreni gibi özel durumların rüya tabiri için ilgili sayfayı incelemelisiniz.

“Rüyada Tören Görmek” için 2 yanıt

Rusya’da çok sevmediğim bir abla benim evleneceğimi ve o yüzden arkadaşlar arkasında takı almak için para topladiklarini soyluyor ve 400 lira veriyor, bende bu kadar miktarin fazla olmasina sasiriyorum. tesekkür ederim. 24, Kadın, flört, asçı yardimcisi.

srplgkhn selam, gördüğünüz rüya evlilik, kendi yuvanı kurmak konusunda yakın zamanda sevineceğin bazı haberler alacağını ve bu haberler arasında özellikle maddi konuda olanları seni çok mutlu edeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir