Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Torpido Gözü Görmek

Rüyada torpido gözü görmek neye delalet eder?

Eski sevgilimin arabasına biniyorum güya barışmışız, bana bir sürü anahtar veriyor bende çantamdan bir tane anahtar çıkartıyorum ve onun arabasının torpido gözüne koyuyorum. 32, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada torpido gözüne anahtar koymak yorumu

Hülya merhaba. Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile arasında hala halledilmesi gerekli bazı meseleler olduğunu ve bunları karşılıklı oturup, konuşarak halletmesi gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunları çözmek gerektiğini tavsiye eder. Rüyada eski sevgili ile buluşmak veya bir araya gelmek şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin arabasına binmeniz ise sahip bulunduğunuz bir takım olumsuz duygular veya düşüncelerin etkisinden kurtulduğunuzu, olaylara daha farklı bir bakış ile yaklaştığınızı göstermekte, aynı zamanda yeni bir iş, yeni bir mevki, kazanç kapısının yakında sizi beklediğini temsil etmektedir.

Rüyada anahtar görülmesi rüya sahibi için önündeki fırsatlara, yeni kaynaklara erişim imkanlarını, yaşamın sırları konusunda yeni şeyler öğrenmeyi, özgürlük, bilgi veya yeni sorumlulukları simgeler. Kişi için kendi içsel duygularını kilitlemek, dışarıya açmamak işareti de olabilir veya bir merak ettiğiniz bir sorunun cevabını kilidini açabilir. Bu rüya aynı zamanda yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğiniz anlamını taşır.

Rüyada torpido gözü görmek rüyayı gören insanın hayatında gelişen bazı olumsuz olaylar nedeniyle kendine güveninin azaldığını, kendini güçsüz hissettiğini simgelerken aynı zamanda saygınlık, kariyer, zenginlik gibi konularda beklentilerini bir süreliğine dondurduğunu, bir bekleme dönemine girdiğini temsil eder. Çıkardığınız anahtarı torpido gözüne koymanız önünüzdeki bazı fırsatları veya sorumlulukları şu anda değerlendirmeyi düşünmediğini, bir süre bunları beklemeye aldığınızı anlatmaktadır. Torpido gözüne bir şey saklamak sizin daha doğrudan ve dürüst duygularla hareket etmeniz gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir