Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tosun Görmek

Rüyada tosun görmek neye işarettir?

Yaşım 26, bekarım ve erkeğim, bir işim yok ama kazandım soruşturma aşamasındayım. Rüyamda bütün akrabalarla köyde bir aradayız, kurban kesiyorlar ben sonradan giriyorum. Tanıdıkları görüyorum, kızlar ve kız muhabbetleri oluyor. Bir iki akrabam kızları götürüyor, nereye gittiklerini bilmiyorum ama niyetlerini biliyorum. Sonra 3 tane tosun bizim bahçeye girmeye kalkıyor. Ben izin vermiyorum, elimde dedemin tüfeği var, onları tehdit ediyorum.

Onlar beni kandırıp zorla giriyorlar, bir tanesi bana çeşmenin başında kafa atıyor. Sonra bana kıyamayıp gidiyorlar, tüfek elimdeyken bir korku hakim bende. Sonra bizimkilerin kestiği kurbanı görüyorum, yarım bırakılmış, bir bacağı yok, iç organları görünmüyor. Sadece derisi ve kemikleri var ama hayvan canlı ve dışkısını yapıyor ve üzerime sıçratıyor.

Rüyada tosun görmek tabiri

Hasan merhaba,

Rüyada akraba görmek genel olarak kişinin sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir ki siz rüyanızda onlarla bir aradasınız ve kurban kesiliyor. Bu aile çevresinde sevindirici, hayırlı gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada kurban kesildiğini görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bazı yönleri ortadan kaldırması, daha verimli ve ödüllendirici şeyler yaşamak için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada tosun görmek aynen rüyada dana görmek gibi yorumlanır ve rüyayı gören kimsenin etrafındaki kişilerin ve özellikle de akrabaların güveni ve saygısını kazanmaya, maddi olarak rahatlamaya delalet eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin gerçek hayatında çevrenin itibarını kazanmak için yaptığın şeyler veya gittiğin yolu yeniden gözden geçirmen gerektiğini, o zaman arzuladığın şeylere kavuşacağını temsil etmektedir.

Tosun ne demek?

Tosun terimi henüz öküz olmamış genç erkek dana demektir. Mecazi olarak sağlıklı, tıknaz delikanlı manasında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir