Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Totem Görmek

Rüyada totem görmek neye işarettir?

Rüyamda oğlumla beraber Yunanistan’a gitmişiz, sokaklarda yürüyoruz, evler hepsi yeni, kimi mavi boyalı temiz, balkonlar çiçeksiz, bazı evlerde dubleks görüyorum. Sonra Türkçe bir sokak adı görüyoruz onu takip ediyoruz, bir müze ya da ev gibi bir yere geliyoruz, merdivenlerde yine aynı Türkçe isim var meğerse sokağın adıymış, merdivenlerden aşağı iniyoruz ama oğlumda bende neşeliyiz, sol tarafa bakıyoruz sarışın kadınlar var, sanki dikiş dikecek provaya bekliyorlar gibi, sağa dönüyoruz banyo gibi bir yer ve köşede antik Yunan totemleri oğlum sanki birini düşürecek gibi oluyor “aman oğlum, bunlar antika, dikkat et” diyorum.

Sonra oğlum tuvalete çiş yapmaya gidiyor, diğer bölüm alışveriş yeri, oradan askıya takılı iki takım kıyafet ama çocuk kıyafeti alıyorum, erkek takım elbisesi siyah ve içinde mavi gömlek var “onu alayım düğün için” diyorum, bir kadın engel oluyor elimdekileri almak istiyor “bırak bunları, ben sana bir şey hazırladım” diyor, sonra uyandım. Kızım söylenmek üzere, şu ara hem babası hem benimle problemi var hemde sözlüsünü bir istiyor bir istemiyor, şimdiden teşekkür, lütfen acele cevap yollayın, çok teşekkür ederim.

Rüyada totem görmek yorumu

Rüyanızın iki ana unsur var; Yunanistan’a gitmek ve orada müze gibi yerde gördüğünüz totem.

Rüyada Yunanistan’a gitmek rüya sahibinin reel hayatında kimi kararsızlıklar veya bazı dengesizlikler olduğunu temsil ederken aynı zamanda bir şeyleri sonuçlandırmada zorluk çektiğini gösterir.

Rüyada totem görmek sükunet, hareketsizlik simgesidir. Rüyayı gören kişinin günlük hayattaki ihtiyaçlarını fazla risk almadan, tehlikesiz bir şekilde karşılama isteğini ifade eder, aynı zamanda güç ve iktidar işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir