Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tövbe Ettiğini Görmek

Rüyada tövbe etmek ne anlama gelir?

Merhaba, ben 19 yaşında öğrenciyim. Geçen gün Allah’a tövbe ede ede uykuya daldım. Uyumadan önce Allah’ım bana rüyalarımda mesaj gönder demiştim. Rüyamda sevgilimle beraber el ele tutuşup benim için af diliyorduk. Ellerimizden ışık çıkıyordu. Çok ferah bir şekilde uyandım.

2 gün sonra vefat eden anneannemi gördüm, sokakta 10-15 kişi namaz kılacaktık. Anneannemle aynı seccadeyi paylaşmıştım. Tam kılacağımız zaman konuşmalar oldu namaza başlayamadık, herkes teker teker Allahu Allah demeye başladı fakat benim Allah derken daha içten söylediğim düşünüldü Allah u Allah derken uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada tövbe ettiğini görmek yorumu

Merhaba, rüyada sevgiliyi görmek güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada af dilemek , af dilediğini görmek yaşamınızda yeni, beyaz bir sayfanın açıldığını, eski alışkanlıklarınızı bırakıp daha iyiliksever, yardımsever bir tutum için yaşamınızı sürdürmeniz gerektiğini işaret eder. Ellerinizden ışık çıkması, başarı ve mutluluğu simgeler.

Rahmetli anneannenizi görmeniz, gerçek yaşamınızda çözemediğinizi kimi sorunlar olduğunu ve bunun için manevi bir desteğe gereksinim duyduğunuzu simgeler.

Rüyada namaz görmek, namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Sizin namaza başlayamamanız ise ise bir nedenden dolayı manevi doyuma ulaşamadığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tövbe Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Üç aylarin basladigi arefesiydi o gün tövbe almisdim ama yapamadim, vakitte gec yorgun dusmusdum ogunu sadece ucaylarin baslangici icin niyetlenip yattik adabi yapmadan yattik Hz gavsumuzun öldügünü,mezarini gosterdiler ama saatini hatirlamiyorum baskada, ruya gordum ama kalktigimda hatirlamiyordum …allah razi olsun simdiden…cevabinizi bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir